Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 eves ferfi vagyok,166-cm...

Panpeter2016 kérdése:

25 eves ferfi vagyok,166-cm es nagyon zavar magassagom. Tudtommal mar noni nem fogok. Mit tudnek ez ellen tenni? Valami megoldas? Lassan mar az ongyilkossag kerulget annyira nem birom elfogadni magam. Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 22:01
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nincs szuksegem pszichologus agyturkaszra. Nem tudna segiteni. Hogy miert? Mert nem birom elfogadni magam alacsony pasikent azert. Szeretnek magasabb lenni es hasonlo magassagu lenni mint a ket bratyom. Es igen kepes lennek 7 cm-ert fel evig korhazba lenni, mert nekem megerne. Nem vagyok idegroncs csak utalom magam az alacsonysagom miatt.
2016. jún. 25. 08:08
 22/39 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha neked állítólag annyi pénzed van, hogy egy ilyen súlyos milliókba kerülő műtétet megengedhetsz magadnak és még az is beleférne, hogy fél évig meló és pénz nélkül tengesd a napjaidat, akkor szerintem neked semmi problémád nincs. (Más nem dolgozik egy hetet és már kopogtatnak az ajtón)

Kamunak tűnik az írásod, mert alkalmazottként (írtad, hogy a kollégáid savaznak) normális esetben nem lenne lehetőséged arra, hogy fél évig szüneteltesd a melót. Persze személyesen nem ismerlek, de ha téged ez boldogít, akkor vállald be ezt a méregdrága műtétet és hátha jobban fogod érezni magadat.

2016. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
63%
Pedig jól látszik hogy pszichológusra van szükséged. Igenis tudna segíteni, mert annyi a gondod hogy nem tudod magad elfogadni. Azt hiszed bármi változna ha magasabb lennél, pedig nem, ugyanúgy piszkálnának, ugyanúgy maradna minden. De te még ezt sem látod valamiért. A fejedben van a gond, ezen pszichológus segít. 25 évesen nem ezen a szinten kéne már lenned hogy zavar a magasságod... 166 cm ráadásul nem extrém kicsi, magasított cipővel teljesen átlagmagas lennél ha annyira zavar.
2016. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem fogok 9 cm-es cipokbe jarni hogy el erjem az atlag magassagot. Ugyan is az atlag magassag 175 cm-tol kezdodik. Amugy meg nem kamu az irasom, mert igen alkamazott vagyok de nem Magyarorszagon nos szoval szerintem ezzel tisztaztam mindent.
2016. jún. 25. 12:49
 25/39 anonim ***** válasza:
67%
Gyúrd ki magad, és menj el birkózni. Ha nem vagy magas akkor legyél erős és széles. A műtét árából amit csináltatni akarsz ,meg fizess be luxusprostikra ,vagy vegyél egy feltűnő kocsit, amire ragadnak a nők :D
2016. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Hidd el probaltam a gyurast is de mivel szelesebb lettek a vallaim az edzestol meg alacsonyabbnak neztem ki.
2016. jún. 25. 15:30
 27/39 anonim ***** válasza:

12: Valószínűleg 2 tekintetben is végletnek számító közösség a kollegális közeged: a bántalmazó kommunikáció tekintetében és a magasság tekintetében is.

Az emberek 80%-a nem csúfolódik, és az estek 80%-ában nem jön össze olyan társaság, ahol extrém kicsinek számít a 166 cm-es ember, és ráadásul rajta kívül senki nincsen ilyen magassággal.

Mit dolgozol?

2016. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
24: Hát én nem tudom, mennyi férfiaknál az átlagmagasság, de nőknél 160 cm.
2016. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Egy hotelben dolgozom kulfoldon sefekkel es pincerekkel.


Míg a honfoglalás korában a magyar férfiak átlagos testmagassága 169 cm, a nőké 158 cm volt, addig napjainkban ez az érték a férfiaknál 176 cm, a nőknél pedig 164 cm...

2016. jún. 25. 23:24
 30/39 anonim ***** válasza:

Tanulj ennek a progériás fiúnak az üzenetéből és meglátod nem a 166 centi a világ legngyobb problmája:


[link]

2016. jún. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!