Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 eves ferfi vagyok,166-cm...

Panpeter2016 kérdése:

25 eves ferfi vagyok,166-cm es nagyon zavar magassagom. Tudtommal mar noni nem fogok. Mit tudnek ez ellen tenni? Valami megoldas? Lassan mar az ongyilkossag kerulget annyira nem birom elfogadni magam. Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 22:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
63%
#30: Ügyes vagy! Egy borzasztó kevés valószínűséggel bekövetkező ritka betegséget próbálsz egy kalap alá venni egy általános testi jellemzővel, amit úgyanúgy a genetika határoz meg, csak éppenséggel több millió embert érint a fejlett nyugati világban (Eu-ban), ott ahol a külsőségek nélkül képtelen vagy érvényesülni. Véletlenül nem szeretnéd összehasonlítani a magyar IT szektor teljesítményét Burundi mezőgazdaságával? Mert az kb. ugyanaz a kategória, amit írtál.
2016. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Egyetertek az elozo hozzaszoloval.
2016. jún. 26. 17:56
 33/39 anonim ***** válasza:
63%

29: Akkor szerintem másik nagyrasszhoz tartoznak a kollegáid. Ha a Távolkeletre mennél, ott Te lennél a hórihorgas.:)

Hol olvastad ezeket a számokat?

Én azt olvasom, hogy a magyarok átlagmagassága 167,02 cm.



[link]

2016. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Mai adatot nezz:


[link]


Es igen ami a cikkben van igaz!! A ferfiaknak kevesbe szamit a magassag siman osszejon egy nala fej fejjel magasabb novel is :) En is siman osszejonnek csak en az olyanoknak nem kellek, de meg az alacsonyak is magasat keresnek, hogy biztonsagban erezzek magukat alasony termetuk miatt. Szoval ritka akinek nem szamit semmi sem. Szoval milyen jo nekem :(

2016. jún. 26. 20:12
 35/39 anonim ***** válasza:
63%
34.: MAGYAR adatot nézz! A cikk BRITEKről szól!!
2016. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Ma ram irt az a csaj aki a randi utan azt mondta lehetnek kicsit magasabb is. Es irta hogy ido kellett neki hogy eszhez terjen. Ezt szerintetek mire veljem? Segitsetek.
2016. jún. 26. 22:44
 37/39 anonim ***** válasza:
82%

mi ezt honnan tudjuk, mégis? miért nem kérdezed meg a lányt?


bakker. nem 152 centi vagy, hanem 166. nyilván jobban éreznéd magad, ha 185 lennél, de 166 vagy, ami az átlag férfimagasság alján található, de semmiféle extrém, vagy megbámulnivaló nincs ezen

naponta látok több tucat fickót, aki akkora, mint te, és többségük mellett ott van egy csinos, 155 körüli lány


ne legyél már olyan hülye, mint a nők többsége, amikor a 160 centis nőnek rögeszméje, hogy neki 190es fickó kell


minek neked 175 centis csaj? minek? azért, hogy szenvedhess, mert elutasít?

nincs elég picike csinibaba? nem tudsz közülük választani?

2016. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
82%
31-es, csak arra akartam rávilágítani, hogy ritka nagy kincs az egészség, a testi épség. Nem értem, hogy ha valaki egészséges, annak hiúságból miért kell ilyen brutális műtétre vállalkozni, csak azért, hogy megfeleljen a sugalmazott ideálképnek.
2016. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
82%
36. Mi a kérdés?
2016. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!