Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
100%

KB. A 63. Valaszodig birtam. Mar targytalan, megirtad, 5 lett, oruljel. Ha nyelvtanra kell akkor tuti nem a peldakepedre/mai sztarokra kivancsi a tanarod, hanem a fogalmazasodra szokincsre stb...

Ariana Granderol gondolatom: ugy, hogy irnak neki egy szoveget ugy barki tud enekelni. A pop szamok elettartalma kb. Fel ev, a rocknal tobb evtized (pl. ACDC High way to Hell, Beatles Yellow submarine). Ariana a mediara megy, ha nem veszi kamera nem jotekonykodna, minek koltene a penzet? Novak Djokovic sem jopofizik minden labdaszedovel ha nincs kamera. Most hogy volt ez a robbantas Manchesterben es utana a jotekonykodasi koncert szerinted mire ment? Media! Az elhunyt gyermekek szuleit hol erdekli az a sok nem tudom mennyi font, mikor a gyermekuket nem kapjak vissza sosem? Magamutogatas, megmutatom, hogy jajj Pray for Manchester etc... ha egy rajongojanak sulyos betegsege lenne, amin tudna segiteni segitene? Genetikaja is biztos jo, de hogy tesz erte az is, de orokke nem tart, foleg ha a hajat mar fiatalon elcse.szte. Segit az allatokon? Nagyon jo, de a kihalas szelen allo pl jegesmedveken segit, vagy akar milyen kihalason allo allaton? En is segitek menhelyeken, ovom a kornyezetem, hogy az elobb emlitett alaton segitsek ahol csak tudok, de nincs media ismerettsegem. Kiall a nok jogaiert? Kedvenc mondatom: 5ig kiallok a jogomert, de a ferjemnek fel kell szolgalni a vacsorat. Elmulik, barmennyire is akarunk egyenjogusagot nem lesh, (ha tenyleg vilaguralomra torne az iszlam oruljel, hogy elsz.) Az arab orszagokban szted mikor lesz egyenjogusag, vagy Afrikaban? Melegek joga? Te orulnel ha ket ferfi melletted smarolna? En nem.

Szep, hogy ennyi mimdenert kiall, de ha nincs media akkor is?

Az osszes rocker meg drogos, alkoholista. Le az osszessel (ironia). Egy pop enekes elobb jut droghoz mint nehany rocker. Hisz mivel kezdjenek a meg megmaradt, el nem ajandekozott penzzel?

Ha elobb talalom ezt a kerdest nyilt egyenesen leirnam: BATHORY ZOLTAN! Szamodra talan ismeretlen, mert ahogy ertelmeztem te 12evesen a mai popslagereket szereted (mig ki nem jon a kovetkezo, en is ilyen voltam, de megvaltozott az izlesem ;) ) Bathoryaz amerikai Five Fimger Death Punch alapitoja, gitarosa. Tizenevesen ment ki, erettsegi utan, az USAba, hogy az akkori bandajaval egy albumukat felvegyek. Ez vmiert fustbe ment, es 2005ben megalapitotta ezt a bandat. Amerikaban egy neves egyuttes (mert nem tipic, naponta vagy 100 megalakulo pop banda) es szerencsere Europaban is egyre tobben ismerik oket. A Nova Rockon fognak fellepni Ausztriaban, de most voltak olaszban. Bathoryrol ajanlom nezz utana egy kicsit. Azert ajanlanam peldakepnek, mert egyszer nyilatkozta: amikor kijottem, mindenki azt mondta nem fog sikerulni. Egy a majdnem a harmadik vilaghoz tartozo orszagbol jottem, es amikor tobb ezer ember elott fellepun akkor jut eszembe, hogy mit ertem el, onerobol, es hogy masok mit mondtak" nem pontos idezet, lenyege sztem ez. Itthon mindenki negativ, semmi senkinek sem sikerulhet, de Zoli ezt leszrta, mert Zoli egy fsza gyerek. Ajanlom nezz utana es mindenkepp valaszolj erre a hozzaszolasra

2017. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
89%
Ja, es 18 eves lany vagyok, 14evesen valtozott az izelsem, hagytam ezt a poppot. Szoval nem mondhatod, hogy generacios kulonbseg miatt nem ismerem, meg hogy biztos fiu vagyok, hogy a noi jogokat sem tamogatom. Nem erdekel. Szeretem a ferfias dolgokat (nem vagyok meleg, azokat sem tamogatom), inkabb mennek katonanak, de ha azt mondjak, hogy a konyhaban a helyem, kikerem magamnak, de szeretek fozni es tudok, ezert csak flegman nezek erre a kijelemtesre. Ha mar azert kuzdesz, hogy egy olyan munkahelyen (vagy barhol) ahol ferfi tobbseg van ott kuzdod fel magad a rangletran azzal is harcolsz a jogaidert
2017. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
78%

Oh te jó Ég! Azért elég igazságtalanul és elfogultan válaszoltál 91/92-es.

Én nem vagyok egy nagyon nagy Ariana rajongó, de amit írtál az azért tényleg egyáltalán nem igazságos.


" ugy, hogy irnak neki egy szoveget ugy barki tud enekelni." Na azért ezt erősen lehet cáfolni több ponton is.


"A pop szamok elettartalma kb. Fel ev, a rocknal tobb evtized (pl. ACDC High way to Hell, Beatles Yellow submarine). "

Mire fel ez a hatalmas általánosítás? Oké, van ilyen, sőt elég sok, bár a félév hatalmas túlzás. Ez egy ilyen műfaj. A popnak nem az a fő célja, hogy a világot megváltsa a hatalmas mondanivalójával. Aki a popot szereti, azt hallgatja az azért teszi, mert szereti a dallamot, kikapcsol, nem kell gondolkoznod, edzéshez kiváló, könnyed, nem kell mögé még bármit belemagyarázni. Egy jó hang, jó alap mögötte, és kész. Nem kell Vivaldi négy évszak mindig. Ráadásul ez ízlés kérdése, van aki a rock-ot nem hallgat. És? Szerencsére nem kötelező, de kritizálni sem kellene azt, amit a másik szeret, csak mert te MÁR nem.

Meg azért oké, hogy kiemeltél ilyen világhírű rockbandákat, de azért na! Abból is lehetne féléves számokat válogatni.


A manchesteres dologra: szerinted mit kellett volna tennie? Ugyanis szerintem ez a legjobb módja, hogy tegyen valamit. NEM az ő hibája, nem ő felelős érte, mégis úgy érezte segíteni akar. Ezt már ne is haragudj, de nem is lehetett volna nem nyilvánosság előtt intézni. ÉS vajon egy énekestől mi lehet a legszebb, amivel tisztelegni tud a halottak emléke előtt és segíteni tudja a családot? Mert szerintem pontosan ez, hogy felhívja a veszteségre az emberek figyelmét, szünetelteti a koncertjeit és rendez az ő emlékükre és a családjuk megsegítésére egy koncertet, mivel ő egy énekes. Nem is értem ebből a részből a médiázásodat. Meg azért úgy gondolod, hogy ott minden halottnak a családja milliárdos, hogy egy kijáró, gyönyörű temetés kifizetése nem okozna gondot. Biztos vagyok benne, hogy ott lett volna olyan család akinek gondot okozott volna, és legalább az anyagiak miatt nem kell, hogy aggódjanak. Nem tudom, hogy vajon te milyen családban élsz anyagilag, de elég nehéz lehet, ha meghal valakit és a gyász mellett még azon aggódhatsz, hogy azért megfelelő körülmények között történjen a temetés. Arról meg már nem is beszélve, hogy egyáltalán nem drámázta túl a neten, mivel pont ő aki állandóan twitterezik, meg instagrammozik rengeteg napig semmit ki sem írt, pedig mehettek volna percenként a képek, meg #prayformanchester-ek, de szerintem pont, hogy túlzásba nem vitte.


Ki ő, hogy minden rajongójának, aki beteg fel kellene keresnie, hogy segítsen? Ez megint valami hihetetlenül abszurd megállapítás a részedről. Meg amúgy is, olyan sok sztár van, aki ezt csinálja, ugye? Beteg rajongókat keres fel és gyógyíttatja. Nem a kötelessége, attól mert vannak rajongói.


Szóval az is gond, ha nyíltan vállalja, hogy segíteni próbál az állatokon. Ez miért is az? Az, hogy kihasználja a hírnevet és próbál másokat is erre ösztönözni a médián keresztül? Ez tényleg ördögtől való. Te is csinálod? Ügyes vagy, akkor érezd magad te is jól.


A nők jogaiért most szerinted mit kellene tennie, mikor ez világszinten probléma? Egy világ küzd ezzel és a megoldást egy huszonéves lánytól várod? (Ja és a vacsora elkészítése valóban elnyomást jelentene?)


Az, hogy te nem bírod, teljesen rendben van. De az, hogy belekötsz dolgokba, amikbe bele sem látsz rendesen és rendes indokaid sincsenek, azért gáz.

Istenítsél valaki mást, nem gond. De azért ne legyen már a sz*r is ízetlen! Világsztár ha nem tűnt volna fel. Nyilván követi a média, és egyébként is egy jó dolog, ha a médiát képes jól felhasználni. Márpedig a te elégedetlenséged ellenére, ő jól használja.

Arról meg nem is beszélve, hogy nem lehetetlen, hogy úgy is végez jótékony munkákat, amiről a média valóban nem tud és mi sem fogunk soha tudni. És akkor meg mi van? Honnan tudod, hogy ez nem így van? Az, hogy nem ismersz valakit, csak egy torz szűrőn át látod, nem ok arra, hogy minden tettébe beleköss.


A manchesteri robbantás óta, sokkal többre tartom, mint ember, előtte csak a számait szerettem, különösebben nem érdekelt. Most viszont megmutatta, hogy annak ellenére, hogy nagyon fiatal, értelmes és érzelmes. Ő is egy ember, egy nagyon fiatal nő. Attól mert hírneve van a világot NEM KELL megváltani. Irreálisak az elvárásaid felé, egyáltalán nem vagy empatikus.

(Egy szintén 18 éves lány)

2017. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább Martina Stoessel ☺
2017. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
97%

Nem varom el tole, bogy megmentse a vilagot. Egyedul lehetetlen. A husvetkor (vagy a hetekben tortent, nem emlekszek pontosan) tortent egyiptomi robbantaskor miert nem lett tartva egy tamogato koncert? Ok is ugyanugy megerdemeltek volna. A manchesteri tragedia mellett a mediat nem erdekli mi tortenik az egyeb, kisebb orszagokban torteno tamadasok. Azoknak nincs politikai benyomasuk, beleszolasuk. A leirasom kicsit rosszul fogalmazhattam, ha nem jott at nehany embernek. A lenyege talan lemaradt, ha masok is ugyanigy tamogatnak xy dolgot o roluk is lehet irni. Szamomra peldakep nem lenne, a kerdezonek biztos, mert ezt latja. En a helyeben nem egy vilagsztarrol irtam volna/irnek, hanem tenyleg egy mentosrol vagy tuzoltorol, vagy egy becsuletes, lelkiismeretes dokirol (szerencsere vannak meg). A tuzoltokrol van szemelyes tapasztalat, igaz csak onkentes vagyok, de egy helyi bozottuzhoz vagy pl. Egy gatepiteshez kijarni nem egyszeru feladat.

Lehet a hozzaszolasbol lejott, hogy nem birom Grandet, azt irtam, hogy a zenei izlesem megvaltozott, de azt nem irtam, hogy utalnam a poppot. Egyaltalan nem utalom, ha szol a radioban (mivel csak ez szol) hallgatom, de edzeni en ilyenekre nem tudok, inkabb az ilyen electro zenekre szeretek, mert ezeknek van egy kisebb utemuk, ami bemelegitesnel jol jon. (nekem)

2017. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%
Ami amugy nem hangzott el: nyugodjanak bekeben az aldozatok.
2017. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es mindenkepp nezz utana Bathorynak. Miutan utana olvastam meg a bandarol, meghallgattam jopar szamukat, jo sokuk be is jott, utana valtozott meg az egeszrol a velemenyem. A banda alakulasa, botranyai, turnei is izgalmasak, megmutatja mi a helyes es mi nem.
2017. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim válasza:
44%
5. te jó ég milyen lány tetszik neked ha nem ariana úristen de szánalom
2017. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 mesikeh05 válasza:
100%
Ohh jesszus...Minek kell kiforgatni a szavait?
2018. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
98,te jó ég, olyan nő tetszik neked, mint a pálcika 13 éves és mű az egész?
2021. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!