Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
 81/100 anonim ***** válasza:
22%
Hmm, az én időmben még a névmások, a morfémák meg a retorika volt a nyelvtan anyag, változnak az idők. Csak nem az új oktatási reform része volt ez is?
2017. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy az a lány, aki minden részletességgel leírta öltözködési stílusát. Már akkor sem kedveltelek.
2017. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ariana Grande-ról tudsz annyit írni, amennyi elég a fogalmazáshoz, illetve a feladatnak megfelelő személy, akkor írj róla.

A gyönyörűségét mondjuk ne említsd meg, mert egyrészt ez részben genetika, másrészt annyi pénzből, amennyit ő keres, egyszerű jól kinézni, harmadrészt pedig a szépség szubjektív dolog. Viszont a filantropikus tevékenységeiről szerintem elég sokat lehet írni, úgy tudom, nagy állatvédő, fellépett a SeaWorld és a hasonló delfináriumok ellen, menhelyi állatok adoptálásának a költségeit fizette, illetve segített a hirdetésükben, és neki is több menhelyi állata van, emellett Afrikában tanított zenét gyerekeknek, fellépett az online bullying ellen, a rákkutatásra is felajánlott adományokat, támogatta a hajléktalanokat, illetve az LBMT fiatalokat, és a MAC kampányában is részt vett, ami az AIDS-kutatást finanszírozza. Ezek szerintem mind példaértékű dolgok, és lehet róluk egy jó fogalmazást írni.

A zenéjét egyébként én sem szeretem, de ettől függetlenül jó hangja van.

2017. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
69%
#82 muta azt a kérdést pls.kíváncsi vagyok.xdd
2017. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
69%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


A 13-as és az annál lejjebbi válaszok.

2017. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különösen #83-nak, nagyon hasznos volt!

#85 nem tudom, hogy ezt miből gondoltad :D A stílusom cseppet sem "rockosan elegáns gótikus beütéssel", ha erre a válaszra gondolsz. Szerintem elég egyértelmű, hogy nem vagyok rocker, ha Arianáról írok fogalmazást.

2017. jan. 16. 21:31
 87/100 A kérdező kommentje:
Egyébként mi bajod ezzel a lánnyal? Szerintem semmi probléma nincs vele.
2017. jan. 16. 21:39
 88/100 anonim ***** válasza:
70%

Nekem alapvetően semmi bajom ezzel a lánnyal. Több száma tetszik is, szerintem szép a hangja. A fogalmazás témájához sem rossz választás az általad említett okok miatt, ha jobbat nem találtam volna talán én is őt választottam volna. Azonban vannak olyan dolgok, amik miatt erőteljesen elgondolkodtam volna. Az egyik nekem például az, hogy azért elég sok férfivel hírbe hozták már és a legtöbbről ki is derült, hogy valameddig együtt voltak. Az életkorát tekintve nekem ez már azért túlzás, pedig egyáltalán nem vagyok maradi gondolkodású, de ez már nekem nehezen fér bele követendő példába. A másik, ami szerintem elég ízléstelen volt tőle és szerintem sokaknál ez meghatározó lett, az az amikor közölte, hogy utálja Amerikát és az amerikaiakat. Számomra ez azért bosszantó, mert gyakorlatilag nekik köszönheti, hogy ma már világhírű. Nyilván kellett a tehetsége, de az amerikai közönség volt, az aki felfigyelt rá először és most velük közölni, hogy utálja.... Tudom, bocsánatot kért. Azonban az nekem inkább mentegetőzésnek tűnt és a legrosszabb, hogy szerintem nem is volt őszinte, lehet vagy valóban ki nem állhatja a rajongóit.

Én is adok a külsőmre, és teljesen megértem azt amit mondasz, hogy sokan nem törődnek magukkal és ez az egész szerintem sem pénz kérdése, hanem igényesség. De! Az már nekem is feltűnő, hogy ez a nő mennyit törődik a külsejével, még a sztárok között is kiemelkedik ezzel. Nincsen ezzel semmi baj, csak ez a túlzott külső kihangsúlyozása arra enged következtetni, hogy nála ez sok mindennel szemben elsőbbséget élvez. Most nem tudom, hogy ez egy példaképnek mennyire előnyös tulajdonsága. Csak mert te ezt nagyon előnyösnek írtad le, holott szerintem ez már annyira nem pozitív tulajdonság. Ettől függetlenül ezt nem találom kizáró oknak, csak talán nem hangsúlyoznám annyira.

Mivel hogy ő énekesnő a zene az elsődleges eszköz a kezében (és bocsánat ha nem így van), de én még egy olyan klipet sem láttam tőle, ami esetleg burkoltan vagy nyíltan egy olyan problémával foglalkozna, amire a figyelem felhívásával ő segíthetne. A zenéi többségét a szexualitás uralja, ami megint nem kifejezetten "értékes" tulajdonság.


Ettől függetlenül a pozitív tulajdonságaival én is egyetértek, és az előbb említetteket nem írtam volna bele természetesen a fogalmazásomba, ha róla írtam volna. Ezt csak azért írtam le neked, hogy láss egy olyan véleményt is, ami nem EGYÉRTELMŰEN találja őt példaképnek. Ezzel nem akartam sérteni a te véleményedet!

2017. márc. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim válasza:
100%
Igen mert nagyon nagy karrierre tett szert, az amerikai himnusz eléneklésével kezdte 9 évesen, számtalan műsorban szerepelt (Chanel 2, Sam&Cat, V mint Victoria) és mára már több mint 100 millió követője van Instagramon (is).
2017. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
21%
Neked is bombasztikus sikered volt?
2017. máj. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!