Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
 21/100 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű."

Először is, ha valaki gyönyörű nem tehet róla.

És valószínűleg mindent csak azért tesz, hogy jó színben tüntesse fel magát. Én is pozitív lennék ha ilyen rohadt híres lennék és sok pénzem lenne, de én enélkül is az vagyok.

Nem jó példakép.

2017. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:

#18

Ez egy kisarkított példa, nyilván nagyon sajnálom a hajléktalanokat, nem is rájuk céloztam. De most komolyan, nézz körbe a világban. Sétálj le mondjuk a pályaudvarra, és látni fogod, hogy mennyi túlsúlyos, ápolatlan ember rohangál ott, akik távolról sem hajléktalanok. Az sem véletlen, hogy európai viszonylatban nálunk kiugróan magas a szív és érrendszeri betegségekben elhunytak száma.

Már írtam ezt is, de a feladat az, hogy "geil, amicsi tinisztárokról" írjunk fogalmazást.

2017. jan. 14. 21:07
 23/100 A kérdező kommentje:
Most komolyan... Felül tudnánk emelkedni azon, hogy egy híresség? Könyörgöm, ez a feladat. Légyszives normálisan próbáljatok meg érvelni. Ha szerintetek nem jó példakép, akkor ezt indokoljátok, és mondjatok egy példát, hogy akkor ki lenne az, és miért. a Selenás válaszolónak köszönöm, ő legalább értette a kérdést.
2017. jan. 14. 21:11
 24/100 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar hiressegek, szerintem pl.Emma Watson vagy Adele sokkal jobb peldakep lehetne. Ok is jotekonykodnak, szerenyek, kedvesek es rendkivul tehetsegesek! Es szepek is, Adele raadasul ugy, hogy nem a mai tipikus csontkollekcio alkatot kepviseli.
2017. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Emma és Adele tényleg példa értékű személyiség!
2017. jan. 14. 21:31
 26/100 anonim ***** válasza:
37%

"Már írtam ezt is, de a feladat az, hogy "geil, amicsi tinisztárokról" írjunk fogalmazást."


Nem hiszem, hogy ez a feladat. Az lehet, hogy ismert emberről kell írnotok, és ezzel semmi gond nincs, de szerintem az nem volt megszabva, hogy "geil, amcsi tinisztárról" kell írnotok, te választottál ilyet.


Na jó, hogy segítsek is, ha ismert ember és példakép kell, akkor legyen Thom Yorke. Bár sajnos a fiatalok közül kevesen ismerik (bezzeg Arianát, Rihannát meg Justin Biebert...), pedig ő tényleg kivételes tehetség, emellett pedig ő is állatvédő, környezetvédő stb.

2017. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy én bírom a csajt, nagyon szexinek tartom, nem gondolnám hogy a legjobb választás iskolai fogalmazáshoz. Nem tudom mi a téma, de szerintem szerencsés lenne iskolai tananyag részét képező emberekről, írókról, politikusokról, tudósokról stb. írni, pl. Babits Mihály, Marie Curie. Vagy amennyiben a zene a téma, akkor is inkább régebbi, nagysikerű és elismert zenészekről, együttesekről, mint Elvis, a Rolling Stones, a Beatles. Persze ha te úgy gondolod megfelelő, akkor nyugodtan írj Ariana Grandéról. Én pl. szívesen olvasnék róla fogalmazást. :)
2017. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 A kérdező kommentje:

"HF: Fogalmazás: Példaképem

Írj másfél oldalas fogalmazást egy felkapott énekesről vagy színészről "Példaképem" címmel. A fogalmazás fő témája a sztár azon tulajdonságai legyenek, amelyeket követendőnek tartasz. Térj ki azokra a jellemvonásokra is, amelyek számodra nem példa értékűek (ha van ilyen)."

Ez a feladat nyelvtan órára kell a "Bulvár, sztárkultusz" témakörhöz.

Utána néztem Thom Yorke-nak. Szerintem ő nem kifejezetten ismert. Azért kíváncsi vagyok, hogy te hatodikos korodban milyen sztárokat szerettél... Gondolom azokat, akik akkor felkapottak voltak, mint ahogy most én is, és lényegében mindenki más.

2017. jan. 14. 22:30
 29/100 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, látom korábbi válaszodban hogy mai példaképről kell fogalmazni, ez esetben felejtsd el a Beatlest meg baibitsot, akkor jó lesz Ariana is. :) De pl. olyat ne írj bele hogy ápolt, az nem példakép-dolog, akinek ennyi pénze van megteheti hogy ápolt legyen, sőt alap dolog. Mondok egy példát: lehet egy hajléktalan is állatvédő, de mivel semmi pénze nincs, nem hogy milliárdjai, így nem lesz ápolt a külseje. Ettől még belsőre ő is lehetne példakép. Azt hangsúlyozd ami miatt NEKED példakép. Pl a kitartása számodra példaértékű, vagy mert állatvédő így te is véded az állatokat, ami nagyon pozitív. Olyanokat hogy szép, gazdag, ápolt inkább ne írj, mert ezek mind a pénzzel függenek össze.
2017. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
100%

Bolond emberek, most már elegem van... Szegény gyerek had írja már le azt ami a valóság, ha tegyük fel neki a gonosz boszorkány a példaképe inkább írjon arról egy jó fogalmazást, mint csipkerózsikáról egy erőltetett szar hazugságot.


De alapból nem kéne ilyen kérdést kiírni, mert rohadtul nincs értelme.

2017. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!