Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
 71/100 A kérdező kommentje:
Hát pedig ez kötelező anyagrész, szerintem nálatok is volt róla szó, legalább érintőlegesen. Persze nem tudom, mikor voltál általános iskolás, azóta változhatott a rendszer.
2017. jan. 15. 01:01
 72/100 anonim ***** válasza:
76%

De azért sejthetjük, hogy ki valóban szociálisan érzékeny, és ki az, akinek a népszerűség a legfontosabb, ha jó emberismerők vagyunk. Persze, a tévedés lehetősége fennáll.


Amúgy milyen hülye feladat ez! Ha valakinek nincs tinisztár példaképe, csak kevésbé ismert ember, az mit csináljon?

2017. jan. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van az hogy"fuj milyen szār példaképed van hát senki sem ismeri"
2017. jan. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy így monitoron keresztül, ismeretlenül, a világ másik feléről hitelesen meg lehetne saccolni, hogy mondjuk Ariana Grande vagy Axl Rose érzékenyebb e szociálisan.

Szerintem mindenki tud olyan ismert embert, akinek tud azonosulni néhány tulajdonságával, függetlenül attól, hogy a munkásságát nem különösebben kedveli. Valami szerethető mindenkiben van!

2017. jan. 15. 01:12
 75/100 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mit találtam, kedves kérdező:

[link]

2017. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már láttam! :D

Nyilván ő sem tökéletes, senki sem az! De többségben vannak azok a dolgok, amiket kedvelek benne, mint azok, amiket nem.

A példakép pedig nem azt jelenti, hogy a létező összes cselekedetével egyet kell érteni.

2017. jan. 15. 01:40
 77/100 anonim ***** válasza:
100%

Kitartok amellett, hogy választhatnál más hírességet, aki nem a botrányairól híres. Emma Watson, például. Nagyon szimpatikus ember. Esetleg írhatnál színészekről, akik hihetetlen jópofa módon tudják meglepni a rajongóikat. Johnny Depp, Tom Hiddleston, Robert Downey Junior, mondjuk.

Nekem nagyon nem szimpatikus ez a lány, egyszerűen ránézek, és tudom, hogy láttam ma már 12 ilyen tucat lányt.

Írj Ariana-ról, de kicsit jobban fogalmazd meg, mert amúgy kreativitás zéró.

2017. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
100%

76, persze, nincs olyan ember, akinek csak pozitív tulajdonságai vannak.

De nekem ebből a cikkből nem az jön le, hogy van néhány kisebb hibája, de alapvetően egy szerény, kedves, jó ember, hanem hogy egy kétszínű, bunkó és kényes nő, aki többet ad a külsejére, mint a belsejére.

De ha neked ez se elég ahhoz, hogy inkább negatívan, mint pozitívan tekints rá, akkor feladom, nem tudlak meggyőzni, írj róla.

2017. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

Kedvelem azokat a hírességeket, akiket említettél,de őszintén szólva róluk se tudnék 1,5 oldalnyi jó dolgot írni. Pláne Johnny Deppről, akii narkós és veri a feleségét, vagy RDJ-ről, aki börtönben is volt fegyver és kábítószer birtoklásért. Nem hiszem, hogy egy kicsit is jobb példaképek lennének, mint Ariana :D

Nyilván részletezni fogom a fogalmazást, bár nem hiszem hogy egy hatodikos leíró fogalmazáshoz különösebb kreativitás kell.

2017. jan. 15. 10:14
 80/100 anonim ***** válasza:
75%
Magyar sztarrol nem lehet? En pl.tuti szivesen irnek a Republic barmely tagjarol vagy Ruzsa Magdirol :) szerintem ok egyaltalan nem lennenek ismeretlenek a korstarsaidnak sem (Quimby, Zoran, Presser mar tartok tole, hogy az), es nagyon sok mindent letettek az asztalra, valamint emberileg is szimpatikusak.
2017. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!