Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
 11/100 anonim ***** válasza:
89%
Na, játszunk olyat, hogy a tanár megkérdezi, hogy mégis miben példakép ő? Milyen példát mutat személy szerint neked?
2017. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 A kérdező kommentje:
#9 szerintem mindenképpen tisztelendő és példa értékű dolog, ha valaki ápolt és tudatosan törekszik arra, hogy a lehető legtöbbet hozza ki magából. Azért lássuk be, az átlag ember eléggé elhízott, elhanyagolt kívül és belül, ami szerintem szörnyű. Egyrészt mert egészségtelen, másrészt mert tiszteljük már meg embertársainkat azzal, hogy szalonképesen megyünk közéjük :D
2017. jan. 14. 20:52
 13/100 anonim válasza:
76%
Ha neked ő a példaképed, akkor persze, hogy jó. Másokra meg ne hallgas:) Lek*rvázzák meg azt mondják ronda, de életükbe nem lesz ilyen nőjük/nem fognak kinézni ilyen jól:D
2017. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
92%
Annyival több híresség van, akik sokkal jobb példaképek. Például Selena Gomez. Rengeteg cikk van, hogy megy gyerek otthonokba és kórházakba látogatni, Ariana-ról ilyet még nem láttam. Meg, persze Unicef nagykövet.
2017. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
100%
De persze arról írj, akiről szeretnél, de akkor fejtsd ki a véleményedet, ne csak annyit, hogy "szép, meg tehetséges."
2017. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
84%

"szerintem mindenképpen tisztelendő és példa értékű dolog, ha valaki ápolt és tudatosan törekszik arra, hogy a lehető legtöbbet hozza ki magából"


Ezt arra érted, hogy szégyellje magát, aki smink nélkül mutatkozik, vagy mi? Meg különben is, a "szépség" genetikától is függ, azért meg miért nézzünk fel valakire, mert jó a genetikája?


"Azért lássuk be, az átlag ember eléggé elhízott, elhanyagolt kívül és belül, ami szerintem szörnyű."


Belül valóban eléggé elhanyagolt, ez köszönhető részben az Ariana Grande-féle sztárocskáknak, akikre egyesek (pl. te) példaképként tekintenek.



"Egyrészt mert egészségtelen, másrészt mert tiszteljük már meg embertársainkat azzal, hogy szalonképesen megyünk közéjük :D"


Szalonképesen megyünk közéjük. :D Ezen hangosan felröhögtem.

2017. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim válasza:
32%
Selena Gomez lehet hogy megy gyermekotthonokba stb, de a való életben egy nagyképű, bunkó személyiség:D
2017. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Ők csak hajléktalanok. Hogyan lennél a helyükben "szalonképes"? Ezek az emberek csak éhesek. Az nem példaértékű, hogy a társadalom peremére szorulva nap, mint nap, semmit sem remélve a túlélésért küzdenek, és órákat állnak sorban egy tál ételért is?


Valljuk már be, te egy sablonos fogalmazást akarsz írni egy tiniideálról, noname értékekkel felruházva, mint tehetséges, gyönyörű, pozitív szemléletű, közben az orrod előtt vannak az egyszerű emberek. Szerinted ha képes leszel ezekben az e,berekben a valódi értékeket felismerni, és erről tudsz is írni őszintén, mekkora 5-öst kapnál érte?


De persze maradhatsz a geil, amcsi tinisztároknál is...

2017. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:

#11, már írtam 1-2 példát.

De akkor itt van még néhány: szorgalmas, sok területen kipróbálta magát, nem fél erőfeszítéseket tenni azért, hogy megvalósítsa az álmait. Felszólal a nők egyenlőségéért és az egészséges életmódért. Állatvédő, több állatot is menhelyről mentett meg. Jótékonykodik (Keep a Child Alive szervezet), pl. a MAC kollekciójának összes bevétele is egy AIDS alapítványhoz kerül.

2017. jan. 14. 21:00
 20/100 anonim ***** válasza:
70%

Itt szóba kerültek a hajléktalanok, és egyetértek a hozzájuk kapcsolódó szöveghez.

Miért nem írsz egy rendőrről? Tűzoltóról? Mentősről? Állatmentőkről? Amit ők tesznek, az példaértékű, és minden bizonnyal a tanárod is jobban értékelné, de te tudod.

2017. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!