Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Ariana Grande jó...

Szerintetek Ariana Grande jó példakép? (Iskolai fogalmazáshoz)

Figyelt kérdés
Szerintem igen, mert nagyon tehetséges, gyönyörű, állatvédő és pozitív szemléletű. Ti mit gondoltok?

2017. jan. 14. 20:23
 41/100 anonim ***** válasza:
68%

Könnyed pop sláger. :)) Általában így nevezik a művészetileg értékelhetetlen (mert a zene egy művészet kellene legyen), komoly mondanivaló nélküli számokat. Az olyanokat, melyeknél nem az a cél, hogy minél igényesebb legyen, hanem hogy minél többen hallgassák (ez ugye, nem egyenesen arányos azzal, hogy hányan hallgatják), és sok pénzt hozzon.


Hangja jó, oké. A dalainak nagy részében viszont semmi különleges nincs, és nem is ő írja ezeket. Úgyhogy még mindig tartom a véleményem, hogy ezerszer jobb példaképeket lehetne találni.

2017. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
94%

Az állatvédés, egészséges életmód stb. oké, ezek jó dolgok, jó érvek. Csak akkor nem értem, miért pont Ariana Grande, mert elég sokan jótékonykodnak még mondjuk. Amúgy sok sztár van, aki azért teszi ezt, hogy növelje a népszerűségét, de lehet, hogy pont ő nem, én nem tudom.


Nem az a bajom, hogy népszerű. Elég sok népszerű film, zene, könyv stb. valóban rossz. De vannak jó, igényes népszerű művek is, ezekkel semmi bajom. Csak nem gondolom, hogy a példaképed ilyen lenne.

2017. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 A kérdező kommentje:

Miért kéne mindennek művészinek lennie (ami egyébként is egy tág fogalom)? Az élet nem csak magvas gondolatokról és az élet értelmén való filozofálásról szól. Néha szerelmesek vagyunk, néha örülünk a napsütésnek, néha csak szeretnénk táncolni valami kellemes dallamra házimunka közben. Ezek megéléséhez pedig teljesen tökéletes a pop zene. Szerintem abszolút van létjogosultsága, sok pluszt tud adni, függetlenül attól, hogy nem valami mélyen szántó a mondanivalója.

És ahogy mondtam, felkapott sztárokról kéne írni. Egy példát írtál, de ő távolról sem felkapott, szerintem senki nem tudná az osztályban, hogy az kicsoda. Témába vágó példát még nem írtál, és normális indoklást se.

2017. jan. 14. 23:26
 44/100 anonim ***** válasza:
84%
Adolf Hitler a múlt század óta embertársaink ezreit inspirálja, szerintem ő a megfelelő személy az esszédhez!
2017. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos hozzászólás volt. Sajnos azonban még mindig mai sztárról kell írni.
2017. jan. 14. 23:33
 46/100 anonim ***** válasza:
74%

"Néha szerelmesek vagyunk, néha örülünk a napsütésnek, néha csak szeretnénk táncolni valami kellemes dallamra házimunka közben. Ezek megéléséhez pedig teljesen tökéletes a pop zene."

Szerintem egy rock zenére is el lehet táncikálni.Sőt.:3.

Amúgy most nem azért hogy fikázzam a popot...de a rockzenészek szerintem akkor is jobb példaképek.Saját maguk írják a zenéjüket aminek mondanivalója is szokott lenni,saját hangszeren játszanak és nem valami gépi valamire kornyikálnak.És ahogy figyeltem a legtöbb rockbanda nem arra megy hogy"fhuu ma hány milla ember nézte meg a vidiklippem?"meg hasonlók de ez az én véleményem.

2017. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi idős vagy, kérdező?
2017. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
45%
Adolf Hitler én vagyok és még élek csak idő közben nemet és nevet változtattam Adolf Hitler Dzsenifer lettem és elkezdtem fiatalodni mára már 14éves lány lettem.
2017. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
72%

Oké, táncolsz rá, meg szerelmes vagy és hallgatod. Bár szerelmes dalokból is van igényesebb, meg táncolni se csak erre lehet, de oké, az ő dalaira is lehet, ha épp az megy. Viszont ettől már (meg a jótékonykodástól, amit szinte minden sztár csinál) már példakép számodra? Én egy példaképtől többet várnék.


Ezt a "felkapott" elég szerencsétlen megfogalmazás ennél a feladatnál, de nem hiszem, hogy ha olyanról írnál, aki ismert, de mondjuk nem az osztálytársaid körében, azt ne fogadná el a tanár. Ha mégis ilyet tenne, én szívesen elküldöm az anyjába, csak szólj! :)

2017. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan nem szeretem a zenéit, azonban Taylor Swift ezerszer jótékonykodóbb, barátságosabb és gyönyörűbb, mint Ariana Grande. (Szerintem.)
2017. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!