Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány középsuli alatt...

Ha egy lány középsuli alatt nem jött össze senkivel, akkor utána hol remél kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyáltalán vágynak úgy maguktól a lányok kapcsolatra, vagy megteszi a macska+tábla+netes sorozatozás is az érzelmi űr kitöltésére?

Mert én azt látom hogy a magányos lányok nem tesznek semmit se a helyzetük változtatásáért.

Pasiként tudom, hogy mi majd meg őrülünk ha fél évnél tovább nincsen semmi kapcsolatunk.

Lányoknál meg egy folyamatos gyerekességet látok, mintha érzelmileg egy 8-9 éves szintjén lennének akinek nincs is igénye társra. Ha van macska, csoki meg net, akkor már kerek az életük.

Most ne a ribizliket vegyük figyelembe, akik az első aranyláncos, rolex órás csávóval már mennek is szobára. Azok egyrészt nem érdekelnek, mert nekik csak kell valaki akiknél kvázi ingyen bulizhatnak (már ha az utána következő megb#szást nem vesszük fizetségnek...).

Másrészt, értelmes lánnyal terveznék összejönni (tudom, telhetetlen f#sz vagyok hogy még agyat is elvárok).


Szóval, értelmes lányok mit várnak?

Buszon, utcán, vonaton, boltban, könyvtárban elhajtanak mindenkit, mert "olyan snassz", "idejét múlt", "proli" módszer ez... Oh, sorry...Ha véééletlenül te vagy Brad Pitt vagy Chris Pine netán Alexander Skarsgård , akkor nem gond, akkor már nem snassz, nem proli...

De értelmes lányoktól meglepne ha abban reménykednének hogy egyszer csak leszólítja őket a hím sereglet felső egy ezrelékét képviselő bugyiszaggatóan sármos pasik egyike...Ahhoz azért női kategóriában is legalább ugyan annyira kirívóan vonzónak kell lenni.

Szóval, hol terveznek ismerkedni az értelmes lányok? (csak gondolom hogy a biológiai érés miatt egy 20 feletti lány már néha napján igényelne párt magának, és megfordul a fejében hogy azt nem lehet letölteni ncore-ról...)


Szóval, mivel itt mindenki értelmes, bűbájos, érdekes lány a Gyik-on, mindenkitől kérdezem: Te hol képzeled el hogy megismerkedsz bárkivel?



2017. dec. 16. 02:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Upszi, lemaradt


*"macska+tábla csoki..."

Így már értelmesebb.


Ja, egyébként mielőtt jönne az éjszakai "ismerkedni bárhol lehet" megmondó osztag egyik tagja, ezt itt hagyom.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Kb 3 perc keresgéléssel találtam ezeket a válaszokat, szóval ebből eléggé látszik hogy nem lehet bárhol.


A 23 éves Sárikát k#rvára nem fogja érdekelni Átlag Ádám "szia, nagyon szimpatikusnak talállak" kezdetű monológja. Átlag Ádám max arra számíthat hogy kap egy finomított koptatást valami bóvli szöveggel, pl "nemrég szakítottam" vagy egyébbel.

2017. dec. 16. 02:53
 2/23 A kérdező kommentje:

Plusz értelmes lány (feltehetőleg) értelmes sráccal akarna összejönni. Egy értelmes srác nem fog full retard kérdéseket feltenni, pl egy könyvtárban olvasó lánytól megkérdezni hogy "Szia, tanulsz?"

Ha a lány kezében épp szövegkiemelő van, előtte jegyzetfüzet, és épp egy "Kolloidkémia" című könyvet olvas, akkor igen sanszos hogy tanul.


És buszon se fog olyan marhaságot kérdezni csak hogy "beszélgetést" kezdeményezzen hogy "Hol szállsz?".


A lány teljesen jogosan gondolhatja hogy "Mi köze hozzá egy vad idegennek?". És mivel hallani ijesztő sztorikat, indokkal gondolhat arra is hogy valami nyomulós kretén, aki követni akarná hazáig.


Volt barátnőm már számolt be ilyesmiről, szerencsére nála volt gáz spray.


(mellékes szál, de azért leírom: őt 12 évesen ismertem meg egy táborban, és 3 éven át együtt táboroztunk nyaranta, majd még 3 évvel később már szervezők voltunk és ott jöttünk össze. De már 20 vagyok, kikoptam a táborozós korosztályból, szóval ez a hajó már elment)

2017. dec. 16. 03:06
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem igazán vágyom most kapcsolatra, vagyis igazából vágynék, de a fiú, aki tetszik, foglalt. Azért meg nem akarok összejönni senkivel, hogy segítsen őt "elfelejteni"..

De szerintem amúgy bárkinek joga van eldönteni, akar-e ismerkedni vagy sem, attól még, hogy te random lányokat szólítgatsz le, akik még szinglik is (bár nem tudom, hogy állapítod meg ezt egy idegenről), nem kell egyből hanyatt vágniuk magukat tőled.

2017. dec. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Írtam én hogy elvárás lenne hogy hanyatt vágják magukat? Szerintem még utalni se utaltam rá. De az kissé feltűnő, mikor zsinórban 5 lány "épen most szakított"....

Suspicious....just a little bit....


De amúgy jól értem, van egy foglalt srác, és inkább nem akarsz túllépni rajta, hanem még kattogsz a gondolaton, hogy "de jó lenne vele lenni..."?

Hát, te tudod. Mindenesetre ez egy eléggé lelki öncsonkító megoldása a helyzetnek.


Amúgy hogy honnan tudhatom hogy foglalt-e a leszólított lány? Vörösen izzik a haja mikor egy sámán amulettet tartok felé amit sárkány vérrel kell előtte megkennem.


-_-


Mégis honnan? Sehonnan. A visszautasítások egy része a foglalt lányoktól érkezik, de ezeket nem is kifogásolom.

Teljesen érthető ha egy szép lány éppen foglalt, és nem is várnám el hogy én, Random Róbert 2 perc dumcsi után elcsavarjam a fejét.

Az ilyen helyzeteket nem is kifogásolom, ellenkező esetben is megmondanám hogy "Bocsi, van barátnőm". Más kérdés hogy az Univerzum előbb fog megsemmisülni mint hogy egy lány szólítson le egy srácot.

2017. dec. 16. 03:45
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Lányoknál meg egy folyamatos gyerekességet látok, mintha érzelmileg egy 8-9 éves szintjén lennének akinek nincs is igénye társra"


Na ez nem igaz. Eszedbe se jutott, hogy a csak túl félénk, hogy pasizzon? Nem mer odamenni a fiúkhoz. Vagy csak szimplán akkora trauma érte vm suttyó miatt, hogy pár évig palit se akar az életébe? Vagy netán meló mellett már fáradt a vadászatra? Ezer oka van.


Kérdező. Úgy érzem, te nem vagy valami sikeres a csajok közt, különben nem itt kérdeznél tippeket.

Nem lehet, hogy a stílusod szálka a lányok szemében? Mondjuk az ilyen cinikus megjegyzés, mint "mivel itt mindenki értelmes, bűbájos, érdekes lány a Gyik-on" vagy a "Ha véééletlenül te vagy Brad Pitt vagy Chris Pine netán Alexander Skarsgård , akkor nem gond"

Te egy megkeseredett nyomi vagy :D lehet lepontozni, nem érdekel.


Buszmegálló meg totál rossz színhely az ismerkedésre. Gondolkozz! Utcán még régen se szólítottak le nőket, ismeretlenül oda se mehettél nőkhöz, a legnagyobb illetlenség volt, ami a fűzőbe csomagolt öreganyáinkat érhette, miért változott volna ez??? :D Manapság vagy valami szatírnak néznek vagy azt gondolják, hogy

A) korán reggel van, sietek a suliba/melóba nincs hangulatom ismerkedni egy idegennel, úgyis jön a busz. (Különben is milyen hülye szöveggel állsz elő egy csajnak a megállóban, amivel el tudod 5 perc alatt kápráztatni?)

B) suli/meló után van, fáradt és nincs kedve ismerkedni egy ffi-val.


Adnék tippeket, hol lehetne csajokat felszedni, de elsőre inkább a stílusodon változtass, mert ha nincs meg a kisugárzás, a csajok se bomlanak utánad. Láttam már olyan pohos ipsét, aki után megvesztek a nők, mert ölt a humorával és tisztelte őket

35/F

2017. dec. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább baráti társaság álltal, esetleg közös hobbin keresztül.

Ha neked se barátaid, se egy értelmes hobbid nincsen akkor mégis hogy akarsz nőkkel ismerkedni? Ingázol a suli és az ágyad között, néha az utcán leszólítasz random csajokat és azt hiszed, hogy így lesz bármilyen sikered?

2017. dec. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző tökéletesen le írta. Rengeteg olyan ok van arra hogy egy csaj miért nem akar ismerkedni. Én konkrétan 15-18eves koromig olyan “pasijaim” (semmi intimit eggyut lét) voltak akiket vagy a suliba vagy ismerős ismerőse volt. Persze kb mindegyik velem 1 korú volt, és igazából nekem 1 ik sem jött be igazán. Mindegyik túl gyerekes volt nekem valahogy. Aztán meg ismerkedtem a völegényemmel 18éves voltam ő 28. Báttyam kollégája volt anno, így ismerkedtem meg vele. És igen, én sem eszeveszettül kerestem a párom, lazán vettem a dolgot és azon az elven voltam hogy ha akar, jön. Koncentrálok a sulira/melóra. De mégsem utasítottam el úgy senkit, mármint úgy ertem én szívesen csevegtem akar egy buszon. Típustól függ... van aki félénkebb és inkább azt mondja hogy nem megy pasizni mert mondjuk valami komplexusa van pld ronda nak tarja magát. De ha haza megy akkor tuti álmodozik arról hogy “de jó lenne ha jönne valaki” csak hogy általában ha tényleg le szólítja valaki az ilyet akkor “menekül” mert fèl. Ja és azt se kell el felejteni hogy azért fiútol is függ a dolog. Most csak képzeld el, sohasem tudhatod hogy milyen az a lány akit te kiszemelsz, Bem tudod Mien a természete. Lehet pont egy félosebbel van dolgod. Es ha te egybol lerohanod akkor Ne csodákozz hogy menekül. Manapság sokan a neten ismerkednek és pont ezért. Kényelmesebb úgy hogy nem látod az egyént...felszabadultabb az egész persze az már cink amikor meg ejtik a találkát és ülnek mint a kuka. Alig beszélnek egymással. Ha normális csajt akarsz magadnak akkor ne keresgess. Utcán kb senki nem fog veled szóvá álni és buliban 2 ok miatt mennek a lányok, vagy jól bepasizni (faszt keresni) vagy éppen szakítottak egy mennek piálni. :D sz ne itt keresgess.
2017. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem mindenki akar állandóan kapcsolatban élni. Ha azt nézed, hogy a legtöbb tini/gimis szerelem kb 19-20 éves korban ér véget (ha veget ér) akkor szerintem érthető, ha egy lány nem jön össze egyből valakivel. Ha a gimis éveit párkapcsolatban töltötte, és nyilván nagy törés lelkileg is az első szerelem lezárása akkor nem feltetlenül jó dolog egyik kapcsolatból a másikba ugrálni. Van aki ilyenkor egyáltalán nem akarja lekötni magát, mondván fiatal, van aki ilyen korban már házas.

Én pl nem keresek tarsat magamnak, jelenleg meghalni nincs időm.

Plusz a könyvtáros témához. Ha valaki tanukni megy könyvtárba akkor nem illik zavarni. De ha pl megkérdezed, hogy leülhetsz e mellé és igent mond, akkor simán kezdemenyezhetsz amikor épp szünetet tart. Megkérdezed mit tanul, hova jár egyetemre, hogy tetszik neki, stb.

És nem minden lány igényel párt magának a "biológiai érés miatt", a szexhez nem kell párkapcsolat.

2017. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy kérdező, a valóságban pont hogy a lányok nem birnak ki meg ket hetet se kapcsolat nélkül, tisztelet a kivételnek a legtobb sajnos ilyen, szakit es addig nem nyugszik mig nem talal másik palit a legtobb csaj tarsfuggo, depressziós lesz ha nincs pasija, az meg hogy itt a gyiken miket olvasol hat azt szerintem inkább hagyjuk, valóságban nem igy megy ez.
2017. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Neked nagyon fáj az élet az látszik. Hidd el az általad normálisnak mondott lányok ugyan úgy akarnak kapcsolatot, legalábbis nagy százalékuk, csak nem ilyen hisztis kisfiút akarnak maguk mellé, aki csak általánosítani tud, és szerinte minden lánnyal van a baj, ha nem sikeres közöttük és még véletlenül sem képes objektíven magába nézni. Szóval szerintem ne csodalkozz, az lenne a meglepő ha valaki hajlandó lenne veled együtt lenni.
2017. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!