Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a fogadtatás bunkóság?

Ez a fogadtatás bunkóság?

Figyelt kérdés

Egy sétálós programra mentem (felnőtt korosztály, sokan társ nélküliek, nyitott program), gyülekezőkor már a csoport jórésze ott volt, mikor érkeztem. Az érkezésem iránya és a hely alapján adott volt, hogy odaálljak egy nő mellé, aki nem volt teljesen ismeretlen, a múltkoriban (hasonló programon) egy ismerős nő társaságában volt, és így hármasban volt rövid beszélgetésünk.

Most köszönés után ott állok, nem szorosan mellette, és kisvártatva (miután még egy valaki érkezett) kérdezi tőlem:

Nem lesz túl hideg ez a kesztyű?


Mi a benyomásotok az illetőről,

mit válaszolnátok?



2018. dec. 4. 11:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kritika :)

Ha te mindenben a rosszat látod, akkor sose lesz társad. De te tudod. Nyilván van oka annak, hogy ilyen programokra jársz.

2018. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos,hogy N v F?

Amúgy kérdező veled valami baj van.Te még a válaszokban is a rosszat látod,pedig csak rendes válaszokat kaptál.

És amúgy te mit válaszoltál mikor megkérdezte tőled?

N

2018. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy N.
2018. dec. 4. 11:55
 14/46 anonim ***** válasza:

Én a 4-es, és 11-es vagyok.

2018. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

#2 választ írtam, 37F

Tőlem is sokszor megkérdezték rögtön mikor találkoztunk: "te, nem lesz hideg ez a kabát" stb...

Én is rendkívül érzékeny vagyok, sokmindent magamra veszek amit mások mondanak, de ezt nem éreztem személyem elleni kritikának, csak egyfajta figyelmességnek. Válasz: "én nem fázom benne".

Lehet azért vetted magadra, mert "valaki nem tart olyan felnőttnek" hogy el tudd dönteni mit veszel fel"?...

2018. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

"Mi a benyomásotok az illetőről,


mit válaszolnátok?"


Számomra hiányos válaszok, de olyan jön, ami épp van.....

2018. dec. 4. 12:04
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Mit válaszolnánk? Amit érzünk. Én nem tudom, hogy milyen kesztyűd volt és mit éreztél benne.

Ha nem fázom, akkor azt válaszolom pl. hogy nem hideg, ezt szoktam hordani és jó szokott lenni.

Ha fázom, akkor pl. azt, hogy de igen, kicsit fázik a kezem, a vastagabbat kellett volna felhúznom.

2018. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
17: Te jelenidőben válaszoltál, a kérdés a jövőidőre vonatkozott. ("lesz")
2018. dec. 4. 12:34
 19/46 A kérdező kommentje:
15: Olyat nem válaszoltál még, hogy: "de, majd fázni fogok benne"?
2018. dec. 4. 12:40
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a jövőről nem rendelkezem ismeretekkel, ezért jelenidőben válaszoltam és mert mivel már 2-3 órája kint voltam, ezért azt feltételeztem, hogy jövőben se fogok fázni.

#15 voltam.

2018. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!