Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a fogadtatás bunkóság?

Ez a fogadtatás bunkóság?

Figyelt kérdés

Egy sétálós programra mentem (felnőtt korosztály, sokan társ nélküliek, nyitott program), gyülekezőkor már a csoport jórésze ott volt, mikor érkeztem. Az érkezésem iránya és a hely alapján adott volt, hogy odaálljak egy nő mellé, aki nem volt teljesen ismeretlen, a múltkoriban (hasonló programon) egy ismerős nő társaságában volt, és így hármasban volt rövid beszélgetésünk.

Most köszönés után ott állok, nem szorosan mellette, és kisvártatva (miután még egy valaki érkezett) kérdezi tőlem:

Nem lesz túl hideg ez a kesztyű?


Mi a benyomásotok az illetőről,

mit válaszolnátok?



2018. dec. 4. 11:04
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
15: De, olyasmi.
2018. dec. 4. 12:43
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

18: most kiégtem :D

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy mi volt a másik nőnek a benyomása rólad :D

Nem csodálkozom, hogy magányos vagy.

Az én benyomásod rólad, hogy beszélgessen veled a nyári villám.

2018. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
20: Akkor csak egyféle válasz létezik a kérdésre......?
2018. dec. 4. 12:45
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor leírom amit hallani akar a kérdező és az egyetlen válasz amit elfogad:


De igen, hatalmas bunkóság volt a részéről, hogy elkezdett okoskodni, nem vagy szimpatikus neki emiatt történt ez a hatalmas kötekedési incidens. És ez az oka hogy nincs egyetlen barátod sem, mivel az összes ember hülye, kötekedni akar, csak te vagy normális. Meg itt gyakorizók is mind rosszindulatúak.

2018. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
22: És ez a komment nem bunkóság?
2018. dec. 4. 12:48
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
úgy van, szerintem is mindenki bunkó, rosszindulatú, csak a kérdező helikopter. :D
2018. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
25: Ez csak reagálás rád. A való életben is ezt igyekszem követni, amilyenek velem az emberek, olyan vagyok én is velük. Ha szerinted ez bunkóság, akkor a te bunkóságod váltotta ki ;)
2018. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
22: Érvelni már nem tudsz, akkor ezt máson töltöd ki. Grat.
2018. dec. 4. 12:50
 29/46 A kérdező kommentje:
Várok más kommentet is, normálisan
2018. dec. 4. 12:52
 30/46 A kérdező kommentje:
(Nagy bajok vannak a konfliktuskezeléssel, amint látom itt is. Nem csoda, hogy mennek szét a párkapcsolatok, hol látsz tartósat? Ha gond, hogy visszakérdezek normálisan, attól nem értem miért kell egyeseknek bunkón válaszolni.)
2018. dec. 4. 12:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!