Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a fogadtatás bunkóság?

Ez a fogadtatás bunkóság?

Figyelt kérdés

Egy sétálós programra mentem (felnőtt korosztály, sokan társ nélküliek, nyitott program), gyülekezőkor már a csoport jórésze ott volt, mikor érkeztem. Az érkezésem iránya és a hely alapján adott volt, hogy odaálljak egy nő mellé, aki nem volt teljesen ismeretlen, a múltkoriban (hasonló programon) egy ismerős nő társaságában volt, és így hármasban volt rövid beszélgetésünk.

Most köszönés után ott állok, nem szorosan mellette, és kisvártatva (miután még egy valaki érkezett) kérdezi tőlem:

Nem lesz túl hideg ez a kesztyű?


Mi a benyomásotok az illetőről,

mit válaszolnátok?



2018. dec. 4. 11:04
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, neked mi a f4sz bajod van? Autista vagy? Mindenesetre akármi is a kínod, nem csodálom, hogy nincsenek barátaid. És mielőtt megkrrdezed, igen, ez egy bunkó komment volt.

20l

2018. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%

E kérdések - válaszok olvasása abban segít számomra, hogy ne akarjak görcsösen megfelelni az egész világnak, hiszen úgy se lehet...

Ilyenkor mindig rádöbbenek.

2018. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
67%

Nő vagyok. Azt válaszolnám, hogy "Nem". Valószínű zavartan mosolyognék. Ennyi.

Te mit válaszoltál?

2018. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

""Én értem mire gondolsz, sajnos én is olyan túlreagálós vagyok, "


Túlreagálásnak azok nevezik, akik nem értik." Ok.

2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

44: :) (Ezt nem vettem sértésnek.)

43: Leírhatom privátban? Hátha lesz, aki szintén ezt válaszolná, kíváncsi vagyok :)

2018. dec. 4. 16:37
 46/46 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!