Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a fogadtatás bunkóság?

Ez a fogadtatás bunkóság?

Figyelt kérdés

Egy sétálós programra mentem (felnőtt korosztály, sokan társ nélküliek, nyitott program), gyülekezőkor már a csoport jórésze ott volt, mikor érkeztem. Az érkezésem iránya és a hely alapján adott volt, hogy odaálljak egy nő mellé, aki nem volt teljesen ismeretlen, a múltkoriban (hasonló programon) egy ismerős nő társaságában volt, és így hármasban volt rövid beszélgetésünk.

Most köszönés után ott állok, nem szorosan mellette, és kisvártatva (miután még egy valaki érkezett) kérdezi tőlem:

Nem lesz túl hideg ez a kesztyű?


Mi a benyomásotok az illetőről,

mit válaszolnátok?



2018. dec. 4. 11:04
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
20: Érdekes, ezt érzékeltem, hogy a 15.-ben "én nem fázom benne" válasz általánosságra vonatkozik, tapasztalaton alapszik. Tehát ez válasz a kérdésre.
2018. dec. 4. 13:24
 32/46 anonim ***** válasza:
75%

Mi a véleményem róla. Nem volt bunkó sőt kedves volt tőle hogy figyelt arra meg ne fázz és e célbol kérdezte nem e fázol a kesztyűdben lehet kilógott az ujjad belöle? Minden esetre én is szoktam ilyet kérdezni és tőlem is szoktak.

Ennek semmi bunkó hátul ütője nincs inkább csoda h figyelt rád és nem telibef@sta hogy ki van mellette

22/ N

2018. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

32:


"figyelt arra meg ne fázz"

Ezt nem értem, hogy tudná befolyásolni, hacsak nem ad pl. melegebb kesztyűt...



".. a kesztyűdben lehet kilógott az ujjad belöle?"

Ezt hogyan? Rajtam volt a kesztyű.


" Minden esetre én is szoktam ilyet kérdezni és tőlem is szoktak."

És mit válaszolsz?

2018. dec. 4. 13:51
 34/46 anonim ***** válasza:
78%

OMG micsoda kardinális dilemma. (nem)


Az a benyomásom az illetőről, hogy kérdezett valamit. Más nem, mert egy ilyen tökéletesen semmitmondó kérdés alapján egyáltalán nem lehet semmilyen véleményt formálni.


A lehetséges válaszok:

A) Hmm szerintem nem fogok fázni benne, de majd meglátjuk.

B) Hmm lehet, hogy fázni fogok benne, majd meglátjuk.


Agyfaszt kapok az ilyen mindent túlkombináló nőktől, akkor is muszáj csinálni a feszkót ha nincs semmi ok rá..


29N

2018. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
34: Ha akartál volna, továbblapozol, de neked valamiért mégiscsak foglalkozni kellett ezzel a semmiséggel.......
2018. dec. 4. 14:01
 36/46 anonim ***** válasza:
75%
Igen és válaszoltam is neked. Szívesen.
2018. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Sajnálatos, hogy ilyen stilusú megjegyzést szívesen írsz
2018. dec. 4. 14:13
 38/46 A kérdező kommentje:
Aki számára az ilyesfajta első benyomás, vagy figyelmesség fontos, még kommentelhet.
2018. dec. 4. 14:51
 39/46 anonim ***** válasza:
53%

Én értem mire gondolsz, sajnos én is olyan túlreagálós vagyok, mint te. Te ezt kicsit passzív-agresszív kötekedésnek érezted, nem? A kesztyűs kérdést. Tehát egyfajta negatív megjegyzésnek. Sokszor én is egy teljesen ártatlan kérdést támadásnak veszek.

Pedig nincsen emögött semmi, egyszerűen nem tudnak semmit mondani, kérdezni, ezért amit elsőre észrevesz, azt böki ki.


Nem bántottak, közösítettek ki gyerekkorodban?

2018. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

39:

Ilyesféle merült fel bennem, igen.


"Én értem mire gondolsz, sajnos én is olyan túlreagálós vagyok, "

Túlreagálásnak azok nevezik, akik nem értik.


"Pedig nincsen emögött semmi, egyszerűen nem tudnak semmit mondani, kérdezni, ezért amit elsőre észrevesz, azt böki ki."

Erre én is gondoltam. Hogy egyszerűen nem gondol arra, hogy ez sértő lehet.

Mások viszont úgy kezdenek, hogy megdicsérnek rajtam valamit...



És mit válaszolsz/válaszolnál?


N/F?

2018. dec. 4. 15:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!