Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért lett divat albérletben...

Miért lett divat albérletben lakni a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Felmennek Pestre, elcseszik a fizetésüket albérletre

Ha pár évig szülőknék laknának, össze is tudnának szedni annyit amennyi egy saját házhoz kell

Én irtózom a gondolatától is, hogy Pesten lakjak egy albérletben 22/F



#Albérle
2020. szept. 20. 15:14
 51/95 anonim válasza:
100%
Mert az aztán sokkal jobb élet, hogy ülsz falun, várod az óránként egyszer járó buszt, meg azt, hogy az ősök mikor dobják fel a talpukat...
2020. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
20 év múlva is gyártósoron szeretnél tengődni? Láttam embereket onnan, csak amíg én voltam ott kellett 3-at műteni a kezük miatt. Tönkremegy a szervezet.
2020. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy szerintem nem divat


A 18-35 évesek 60%-a a szüleivel él.

2020. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 A kérdező kommentje:
Ez a baj, Magyarország túlságosan Budapest központú
2020. szept. 20. 21:27
 55/95 anonim ***** válasza:
70%
És ez miért is baj?? Neked ez miért fáj? Te introvertált vagy, nincs igényed szórakozásra, jó te bajod. A fiatalok többsége viszont nem ilyen. Éltem vidéken, családom mai napig ott él, én meg albérletben párommal. És ezerszer is így döntenék. Mindketten itt dolgozunk, vidéken fele annyi pénzt nem kapnánk a munkankert, mint itt Pesten, másrészt hogy gondoltad, akinek párkapcsolata van az mit csináljon? Évekig ne költözzön össze a párjával, ne legyen közös életük, mert az a jó, ha otthon vagy anyádék nyakán és várod mikor fordulnak fel? Értem. Képes vagy felfogni, hogy más pont ugyanígy irtózik vidéki léttől, mint te a pestitől? Te elvagy ott, egészségedre, más meg nem szeretne naponta több órát ingázni, nem akar egy órát várni a buszra, szüksége van a társasági életre, szeretne bulizni és mondjuk ha este 8kor eszébe jut, hogy kéne egy doboz tejföl, akkor az utcára lemenve talál minimum 3 boltot is, ami este 10ig is nyitva van. Utáltam, hogy nálunk is volt egy művház, 2 igénytelen kocsma meg egy fagyizó, aztán nesze, oszd be. Ha meg este 6-7 után kellett valami, akkor bachattad, mert a bolt már zárva volt.
2020. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:

Vidéken meg ott ál üresen a sok 4-5 szobás családi ház..

Régen úgy tervezték hogy több generáció fog együtt élni

2020. szept. 20. 22:07
 57/95 anonim ***** válasza:
73%
Beszélsz itt össze vissza... :D
2020. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
100%

"Régen úgy tervezték hogy több generáció fog együtt élni"


Üdvözlünk téged a 21. Században 🙂 lehet idősebb vagyok nálad de kérlek próbáld athelyezni magad ide.

Mi volt régen nem érdekel régen unokatestvérek csináltak egymásnak gyereket...

Mi ebből már nem kérünk köszi

2020. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:
Boomer vagyok 20-on évesen is már
2020. szept. 20. 22:32
 60/95 anonim ***** válasza:
100%
Vidám életed lesz, lesni, mikor bukik fel valamennyi ősöd, akitől örökséget vársz. Kár, hogy tizen-, huszon-, stb. év múlva nem olvashatjuk itt, hogy elszaladt az élet felettem, de ostoba voltam, egyedül éltem, mire mindent megörököltem, nyugdíjas lettem. De a Te életed, úgy éled, ahogy akarod, ahogyan mindenki más is, hiába próbálod ránk erőltetni a véleményedet.
2020. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!