Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Városiak, ti miről ismeritek...

Városiak, ti miről ismeritek fel az utcán a falusi embereket? (pl. buszmegállóban nagyobb távolságot tartanak, stb. )

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 18:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
67%
Meg majd a combino is várni fog utasra :)
2014. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Busz volt, a vasúttörténeti park körül (nem hiszem, hogy arra sok busz járkál)...


És nem úgy értettem, hogy a leszálló gombot, hanem kívülről magát az ajtót az utasnak kell kinyitni... Ha nem lett volna mellettem a pesti kísérőm, nem tudtam volna, miért nem nyílik az ajtó. :D

2014. jún. 3. 19:02
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, hogy a pestieket védjem (Tatabányai vagyok), de pl. itt nálunk nem a nyugdíjasokat lökik fel, hanem azok löknek fel mindenkit. És szerintem ez egy általános dolog. Vagy elállják az utat az emberelőt, szólok nekik, hogy tessenek már arrébb menni, és amikor a harmadszori felszólítás után kicsit határozottabban elmegyek mellettük akkor meg még nekik áll feljebb. A gyerekeket itt sem kell félteni, mert a buszokon olyan rosszul nevelt ci**ny (aki már ment itt busszal az megérti) gyerekek vannak, hogy az hihetetlen. Szóval akkor "bunkósság" szempontjából a pestiek semmivel sem különbek néhány kisebb várostól. Mellesleg a buszsofőrök itt is le**arják azt, hogy éppen ki rohan a busz után.


Pesten én inkább azt figyeltem meg, hogy néhány helyen a gyalogosok alig törődnek a lámpával.

2014. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
49%
egy megállóban több busz is megáll. A sofőr pedig nem tudhatja,h melyik ember melyik buszra vár.
2014. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
71%

Onnan lehet felismerni leginkább a falusi embert hogy szédül a betonos úton, kész! :D


https://www.youtube.com/watch?v=oHHrY3memzc


Vagy innen. :)

2014. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
2014. jún. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó 2 videó nagyon jó :D egyébként nem hiszem hogy a mozgólépcsős falusi, inkább mozgólépcső-fóbiás (lehet ilyen városi is)...


Egyébként a Pestieket meg fel lehet ismerni az írtó gyors, türelmetlen és agresszív vezetési módjukról. Ott Pesten ha nem mész bele az előtted lévő autóba (hanem nagyobb helyet hagysz) rögtön eléd sorol egy másik autó, ha nem indulsz a lámpánál azonnal, megdudálnak...

2014. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Tessék, itt van, hogy milyenek vagytok PESTIEK:

(tegnap a kocsi alá lökött egy öregasszonyt egy férfi)

[link]

2014. jún. 4. 14:23
 39/43 anonim ***** válasza:
51%
A pesti panelprolik már csak ilyenek! :/
2014. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
69%

Igen egy 18 éves hülye gyerekkel beskatulyázhatod az összes pestit.


Tarthatod a városiakat bunkó parasztoknak és veheted őket egy kalap alá, de az összes kommentedből csak az ellenségeskedés és megvetés árad, szóval sok jót ez alapján én sem tudok rád mondani... minden esetre, ha egyetem miatt tényleg Pesten fogsz lakni, remélem kicsit felnyílik a csipád, és észreveszed, hogy nem egy szempont alapján, látatlanban kéne besorolni az embereket.

2014. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!