Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utóbbi időben rám tőr néha...

Az utóbbi időben rám tőr néha a magány, és olyankor nem tusok mit kezdni az érzéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Főként a szerelem hiányzik az életemből, de néha jó lenne csak úgy beszélgetni/ismerkedni emberekkel... Viszont ötletem sincs hol tehetném. Szerintetek?


Egy fiatal lány :D



2019. júl. 24. 13:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%
Igen igen ezek a menő srácok.. Sajna minden lánynak ez tetszik, minden srácnak meg az alulöltözött had ne mondjam mik.. 18 évesen ilyen gondolkodással gondolhatod nekem mennyi esélyem lenne, visszahúzódó lányt keresek aki nem olyan pozitív meg kishercegnő vagyok típus, de hát a korombeliek sőt 14 évesek is már miket csinálnak, fostos instáról meg mindenhonnan tanulják el egymástól a sok hülyeséget.. :/
2019. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell egyből ítélkezni...Mondjuk nem vártam mást.
2019. júl. 24. 15:23
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
De unalmas ez az önsajnáltatós válaszoló. Mellesleg általánosítani csak a hülyék szoktak. Beléd se szorult se ész, se empátia.
2019. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Én nem ítélkezek, én az egyik válaszolónak írtam hogy valamilyen szinten igaza van, ilyen ez a világ. Az elején írtam valamit amivel remélem segítettem, egyébként utolsó, ez nem 100 hogy önsajnáltatás, az én hasonló kérdésem alatt is ezt mondják. Nem értem egyébként miért ne kérdezhetne valaki ilyesmit, KB én is ezt kérdeztem pár napja, és még mindíg az önsajnáltatós téma megy alatta. Egyébként engem nem érdekel ki sajnál a nyomorom miatt és ki nem, az én kérdésem is ennyi volt hogy hol lehetne ismerkedni/mit tudnék kezdeni magammal az interneten hogy végre legyen mellettem valaki, de hát úgy látom loxic kezd lenni a dolog mint én Gaming közbe.. :D
2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tényleg, akkor a 8-as válaszod mi, ha nem ítélkezés? Mindenféle kamusnak állítasz be, meg egyből a perverzeket várom, csak mert kiírtam egy ilyen kérdést...
2019. júl. 24. 15:34
 16/25 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mert ez egy tipikus dolog, és ha egy kicsit beleolvasol olyan fél évvel ezelőtti kérdésekbe, akkor te is tudnád hogy jogosan gondol ilyet az ember, SAJNOS. A válaszodba magamra ismertem szóval úgy sejtem hogy nem kamu a kérdés, mert KB én is ezt írtam ki. Hidd el olyan tapasztalatokkal a hátam mögött mint hogy kiírok egy kérdést amibe xy dolog miatt leírom hogy én amúgy egyvisszahúzódó hűséges aranyos lányt szeretnék magam mellé, és ezt is félre értik ráadásul csáwó is úgy ír rám mint ha lány lennék, hidd el a helyembe és mások helyébe is te is ítélkeznél kicsit. Valljuk be név nélkül bármit megtehet az ember és sajnos a legtöbben meg is teszik. Amit az elején írtam tényleg segítőkész tanács, de ahogy mondtam KB egy cipőbe járunk.
2019. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jó, mindegy részemről ennyi volt. Hagyjuk inkább ezt.
2019. júl. 24. 15:41
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy gondolod.. Most KB szinte ugyen az ment le mint az én kérdésem alatt, én is otthagytam az egészet.. Azért fontold meg a #2-t, tényleg jófejségből írtam no offense...
2019. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Azért ne sértődj meg, ne utálj minket, inkább adj pár pontot, például miket szeretsz csinálni, mi köt le stb.. Én például a gép előtt nyomom és zenét hallgatok... Ebből is ki lehetne indulni (csak nem nekem, nem tudnék csoportba beilleszkedni)
2019. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Na mindegy, szokásos feleslegesen jártatja az embere a száját, ha nem érdekel a segítség, akkor ne írd ki a kérdést, mert ez így felesleges.. hiába segítene az embert.. Több sikert neked mint amennyi nekem...
2019. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!