Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az utóbbi időben rám tőr néha...

Az utóbbi időben rám tőr néha a magány, és olyankor nem tusok mit kezdni az érzéssel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Főként a szerelem hiányzik az életemből, de néha jó lenne csak úgy beszélgetni/ismerkedni emberekkel... Viszont ötletem sincs hol tehetném. Szerintetek?


Egy fiatal lány :D



2019. júl. 24. 13:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hallod... Azért mert nem egésznap ott lógok, attól még érdekel a segítség..
2019. júl. 24. 16:39
 22/25 A kérdező kommentje:
*itt
2019. júl. 24. 16:41
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha van dolgod akkor máris van hobbyd stb. De mindegy ellenséges vagy, így nem érdemes segíteni, gondolt át amit írtam mert komolyan mondtam, biztos több életkedved lesz majd mint nekem, én vagyok a jó példa arra hogy ne add fel mert ott leszel ahol én ;)
2019. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellenséges... Te "magyaráztál", hogy minek kérdezek, ha nem érdekel... Igenis érdekel, csak nem vagyok itt minden percben. Ennyit erről.
2019. júl. 24. 16:47
 25/25 anonim ***** válasza:
65%
Na mindegy, nem tudom segítettem e de ha kérdeznél stb akkor nekem írhatsz segitek ha tudok.
2019. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!