Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Reménytelen az eletem. Mit...

Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom tultenni magam a lelki traumakon amiken keresztul mentem.kilatastalannak latok mindent
2019. aug. 17. 02:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
7-vagyok) igen, tudom.. Az én életem is egy rakás szar, és a sok szarság ellenére mégis segítenék, erre csak ilyeneket kapok.. A kamuknál, hát ők meg azokat IS szivatják akik tényleg segitenének..
2019. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

ez igazan szanalmas a szarmazast osszeonni azzal hogy miert nem irok.

egyreszt jogomban all nem irni, ugy latom az elutasitast vagy azt hogy kozombos iranyodba valaki azt rosszul viseled. masreszt akkor beillesztem ide a beszelgetesunket hogy legyen tiszta a dolog :)


Az üzenet témája:

Re: Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Az üzenet szövege:

Azert nem irsz mert kover vagyok?


Az üzenet témája:

Re: Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Az üzenet szövege:

dehogy a baratommal veszekszem


Az üzenet témája:

Re: Reménytelen az eletem. Mit tegyek?


Az üzenet szövege:

Bocs,h ezt felteteleztem rollad.

Meseld el kerlek,h miert irtad ki azt a kerdest.Segithetnek neked …


Az üzenet témája:

Re: Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Az üzenet szövege:

azert mert a baratommal veszekszem epp. majd irok kesobb


Az üzenet témája:

Re: Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Az üzenet szövege:

Jaj te,ne veszekedjetek :/

szia.megyek es csinalok valamit a hazam korul....kicsit fel vert a gaz :D

majd ird le.


aztán ide jössz, kiirod hogy mi a szarmazasom, meg sertegetsz a sajat kerdesem alatt mikor pontosan azzal kezdtem a beszelgetesunket hogy nem bizok meg online az emberkben.


gratulalok a szegenysegi bizonyitvanyhoz amit magadrol allitottal ide :) nem a sulyoddal van baja az embereknek szerintem hanem azzal mennyire ketszinu vagy ;)

2019. aug. 17. 20:06
 13/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha van barátod akkor eleve nem kéne ilyen lelki állapotba lenne. Ha csak veszekedtek és nem segit neked nem áll melletted, akkor annak szar értelme sincs..

No offense.

2019. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

ez egy dolog de a szarmazasomtol fuggetlenul nem irhatok ki ide egy kerdest vagy micsoda?


mi ez hogy valaki konkretan lejarat mikozben o koszont el tolem az utolso beszelgetesunkben?


mi ez a szoveg a hatbaszurasrol?


a masik pedig az hogy egy parkapcsolat nem fogja megoldani egy ember lelkibonyodalmait teljesen.

2019. aug. 17. 20:10
 15/36 anonim ***** válasza:

A származásod személy szerint nem érdekel, senkié sem. Ugye a cigány sem egyből egy szutykos szemét, de tény hogy van olyan, de nem mindenki ilyen, pont.

Szerintem a párkapcsolatba ha melletted áll valaki minden lehet jó, nekem majdnem össze jött egy, ameddig pedig éreztem egy kicsi törődést és szeretetet addig más nem érdekelt és jó lett minden. Ebből is látszik nem állnak ki melletted. Pedig könnyebb lenne ha valaki megölelne és megnyugtatna, segitene megoldani a gondokat :)

2019. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

"Egy roma az illeto.

Azt mondja sokat bantottak amiatt,h cikoria szine van."


a borszinemrol sem esett szo a beszelgetesunk soran :) erdekes

2019. aug. 17. 20:15
 17/36 anonim ***** válasza:

CICA TE MASOKKAL IRKALTAL,MIKOZBEN AZT HAZUDTAD,H VESZEKSZEL A PARODDAL! DE MEG LEHETSZ OLYAN GERINCTELEN,H A PASID MELLETT IROGATTAL NEKIK.

ERDEKES MODON ENGEM MEG HANYAGOLTAL VEGIG,DE MASNAK IRTAL.

Kinek is kell szegenysegi bizonyitvany?

Ezt magyarazd ki.

2019. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Az kit érdekel.. Személy szerint semmi bajom a roma/cigány származású lányokkal, helyesek. Most hogy ezt letudtuk, felejtsd el. Mindenki beleköt mindenkibel
2019. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
17-es (te is 46%os) abba egyezünk hogy én se örülnék hogy a barátnőm akár milyen más fiuval irogat... De tény hogy ahogy mondta veszekedtek, és nem segit neki a srác megoldani a gondokat, csak veszekedik a lánnyal, igy mire fel kéne hűségesnek lenni? Segitség kell a lánynak, a barátja csak tovább rontja a dolgot. Valahol igazad van haver, csak most nem itt.. hidd el én is elviselhetetlen féltékeny lennék, minden áron magam mellett akarnám tudni akit szeretek :D Csak a helyett hogy lehordom inkább a lelki bajait felejtetném el vele
2019. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
annak irok akinek akarok es ha te ilyen szinten skizofren vagy hogy ram irsz x mennyisegu felhasznalonevvel akkor sajnalom. nem veszitettem sokat nem eleg hogy dagadt g*ci vagy de meg ketszinu is :)
2019. aug. 17. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!