Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Reménytelen az eletem. Mit...

Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom tultenni magam a lelki traumakon amiken keresztul mentem.kilatastalannak latok mindent
2019. aug. 17. 02:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

# 19 DE NEKEM ROSSZUL ESETT.MIERT KELL HAZUDOZNI?MIERT KELL A MASIKAT LEHUZNI HA SEGITENI AKAR?

SOK BOLDOGSAGOT NEKED KERDEZO.A CIKORIAERT EMG BOCSANAT.

SZIASZTOK!

2019. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy adtam volna olyan elerhetoseget ide neked ami arra utalna hogy en megcsalom a baratomat annak ellenere ahogyan banik velem :D egyebkent meg ra is kerdeztem hogy hany nevvel irsz ram kicsit se vagy atlatszo
2019. aug. 17. 20:21
 23/36 anonim ***** válasza:

AZ NEM EN VOLTAM xd

ITT ISMERTEM MEG GYKN! OIS UTALJA A HAZUG NOKET....SZIVESEN RAD IRT.

2019. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Hallod haver (szintén 46%os) én megértem, és teljesen egyet értek hogy az aki a barátja mellett más fiuval beszél az nem elfogadható. De ha a kimásolt beszélgetés igaz, akkor ő szolt hogy elmegy.. Tény hogy nekem sem tetszik hogy más fiuval beszélgetnek, de talán ez még belefér... Nyugodj le,csak felcseszed magad ahogy én is szoktam mindenen.. ;)
2019. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

# 24 JO DE EN KERLELTEM,H MONDJA EL,H MI BANTJA,DE NEKEM NEM MONDTA EL...MERT EN DAGADT GHECI VAGYOK ;) RA PAR PERCRE A HAVEROMNAK MEG LEIRTA...UGYAN HAGYJUK,EN KEREK ELNEZEST.

TENYLEG FEL CSESZEM MAGAM :d DE MINEK? UGYSE FOGJA FEL!

2019. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
24-es vagyok, ezt megértem.. Figyelj, én se vagyok helyes meg ilyenek, sőt ha megpróbálom az ismerkedést 2 mondat után inkább jön hogy inkább elmegy ribinek mint hogy velem ismerkedjen.. :( Megértelek, az én életem is egy nagy szivás, szinte ilyenek miatt akarok megdögleni, srác létemre kb sírhatnékom van egész nap.. De ilyenek az emberek. Amit én beszéltem a kérdezővel az alapján nem látom hogy lenne hasonló gond vele, ha mondjuk nekem irnak sokat (és te elvileg spammelted) és beszélek valakivel, aztán rámír egy másik, akkor előbb a másiknak írok vissza mert az előző már úgy is tudja hogy válaszolni fogok. Nem lehet hogy ez esetbe is ez ment, csak te spammelted és ideges lett a kérdező? Nyugi, megértelek amugy... Szinte ugyan az vagyok mint te.. Csak én a Caps Lock os spammelés helyett ittam volna 2 felest és megvágtam volna magam :D
2019. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
# 26 EN KELLETT IRKALNOM,H MI VAN MAR? MIERT MARADT ABBA A BESZELGETES A KOVERSEGEM BEISMERESE UTAN :D DE KOZBEN VOLT IDEJE EGY OLYAN CSAVONAK IROGATNI AKI,RA IRT AZZAL A SZOVEGGEL,H BOLDOGGA TESZI. -_-
2019. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

26-os vagyok) Figyelj, ilyenek a lányok.. De ahogy az elején elnéztem te megsértetted, tele spammelted. Nem tudom mi volt az ok, komolyan. Nekem is mindig az van ha elküldöm magam egy jól induló beszélgetésnél utána már nem ugy folytatódik ahol előtte... "Jaj de helyes vagy szép kékszemű helyes fiú"

következő nap meg "Ez nem fog menni" pedig nem is indult el semmi csak a beszélgetés XD

2019. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
# 28 MIKOR SERTETTEM MEG ? :D lol
2019. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
28vagyok) Honnan tudjam.. Ilyesmit írtatok az elején nem? lehet nyomulós voltál, tele spammelted... IDK
2019. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!