Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Reménytelen az eletem. Mit...

Reménytelen az eletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom tultenni magam a lelki traumakon amiken keresztul mentem.kilatastalannak latok mindent
2019. aug. 17. 02:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
28vagyok) figyelj kb azt hiszi én te vagyok, csak más profilról :D Szóval lezárhatjuk ezt az egészet szerintem. Én megirtam neki a tanácsomat normálisan, őszinte segitség. Ettől többet nem tehetek
2019. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

nem sertettel meg a beszelgetesunkben de itt azon kivul igen. es a boldogga teszlek szovegre azt irtam vissza hogy mondta ezt mar mas aztan csak atveres volt es bantott

legyszives tedd tul magad a dolgon es lepj le a kerdesemrol.

2019. aug. 17. 20:46
 33/36 anonim ***** válasza:
Akkor jó választ adott a haverodnak, és lelépett. Enyivel le is lehet zárni. Kérdező te meg gondolkodj el azon amit írtam privátba.... Hellósztok
2019. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

JO DE MEG EZT MUSZALY :d

Jo.Leirod ha akarod....szia-EZT AZ UZENETET NEM MASOLTA BE.mIERT NEM???? A BELINKELTNEL NINCS OTT....ERRE irta,h veszekednek es kesobb le irja :D EN BEKEN AKARTAM HAGYNI!

ERRE FEL MEG A HAVEROMNAK LEIRTA RA 1-2 PERCRE,H A PASIJA NARCISZTIKUS VAGY MI.

A DAGI KELLETT VOLNA KONYOROGJON EZERT A FEL MONDATERT :D

2019. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
koszi szepen utolso szia
2019. aug. 17. 20:47
 36/36 anonim ***** válasza:
SZIA :D
2019. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!