Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha lusta és fizikailag gyenge...

Ha lusta és fizikailag gyenge vagyok illetve szorongok az emberek között, akkor mihez kezdjek az életben?

Figyelt kérdés
Már közeledem a 30-hoz, soha nem mertem munkahelyre jelentkezni, mert szorongok a céges/munkahelyi társaság között és elképesztően introvertált vagyok, de amúgy se vennének fel sehova. Emiatt az egyetemi tanulmányaimmal húzom az időt, de semmi eredménye nincs, mert baromi lusta/motiválatlan vagyok és lehet sose lesz diplomám. Arra is gondoltam, hogy elmegyek valahova fizikai melózni, de ahhoz meg túl gyenge vagyok fizikálisan. Az egész életem egy szorongás, céltalanság és reménytelenség. Már a középsulis éveimet is olyan szorongással húztam le, hogy az iskolában sose tudtam enni, amikor hazajöttem bezabáltam. Emberek között nyugtalan vagyok, nem tudok teljesíteni, itthon pedig állandóan fásult vagyok, fáj mindenem és legszívesebben egész nap csak feküdnék, de ahhoz meg nem lenne türelmem. Vegetálok a mindennapjaimon és el se tudom képzelni, hogy valaha hova fognak engem felvenni, hiszen nulla szakmai tudásom van. Az egyetemen csak azt tanultam meg, hogy kell átcsúszni a vizsgákon és nem látom valaha mikor lesz vége. Egyedül a jogosítvány maradt utolsó reménynek, ami még önbizalmat ad nekem.

2019. aug. 26. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a jogsi szerintem jó ötlet.

El tudsz menni futárnak. Melód is van, pénzt is keresel és nem nagyon kell emberekkel foglakoznod, csak amíg átadod nekik a rendelésüket.

Ha meg jobban akarsz keresni, tegyél le kamionra jogsit és irány kamionozni.

2019. szept. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!