Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok, akik hasonlóan...

Mit csináltok, akik hasonlóan szenvedtek?

Figyelt kérdés

Magány, idegeskedés, minden elromlik és rosszra fordul.. Plusz nincs is kivel megbeszélni, vagy aki megnyugtasson.. Akik hasonló helyzetbe vagytok, te mit szoktatok csinálni? igen, én kérdést írok ki, hátha kapok egy jó tanácsot vagy tudok beszélgetni valakivel egy jót :D

18f



2019. szept. 18. 17:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
KB én is igy érzem magam.. Annyira más ez a világ, mindenki másnak örül, buli stb, nekem ilyenre ha lett volna esélyem se éltem volna meg, azért ilyen hülyeségek nekem nem jönnek be.. Ne élj szellemként, találj magad mellé valakit aki szeret téged, szervezzetek probgramokat, séta stb, barátokkal elmenni ide-oda... Menni fog az ;)
2019. szept. 18. 21:09
 12/20 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Hiszen még nagyon fiatalok vagytok, előttetek az élet. Majd hatvanévesen,mint én is, majd lesz min kesregnetek,ha így folytatjátok. De akkor már késő lesz. (Saját tapasztalat.) F60
2019. szept. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja, csak bele kell gondolni hogy mennyire szar ha már 18 évesen van elkeseredve az ember annyira mint 60 évesen... Semmi nem jó körülöttem, SEMMI, a családtagom akivel élek beteg, egyedül vagyok mint a szar, az állítólagos "barátnőmről" nem tudok SEMMIT tehát megint egyedül vagyok, belefáradtam, ülök egész nap nézek előre és már nincs kedvem semmihez... Nagyon sok GYK válaszoló örülne neki ha felkötném magam végre.. :)
2019. szept. 19. 10:18
 14/20 anonim ***** válasza:
És ki tart el? Ez nagyon gáz.
2019. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előbbi 60 éves. Negyon együttérzek veled. Tudom, hogy mi az elkeseredettség, a depresszió. Szerintem szakember segítségét kellene kérned.
2019. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös nekem nem kell szakmai segítség, egy pszichológus nem fog mellém szerezni valakit aki tényleg szeret, a véleményemet pedig senki sem fogja tudni megváltoztatni, és nem is akarok megváltozni. Ez vagyok én, a személyiségemen sem fogok változtatni, magam fogok maradni és nem beilleszkedni a többiek közé hogy elfogadjanak.
2019. szept. 19. 14:11
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem akarja a személyiségedet senki sem megváltoztatni, személyiségünk adott, nem nagyon változtatható meg szerintem, de ki kellene zökkenned ebből az állapotból. Ha a pszichológustól idegenkedsz, menj társaságba.Munka, sport, hobby, kirándulás társasággal stb. Olyan ember nincs akit mindenki szeret, de olyan sincs,akit mindenki utál.
2019. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az, akkor engem miért utál meg mindenki? :D Na erről beszélek, nagy ritkaság aki elfogad. nem tudok hova menni, nekem neten megy az ismerkedés Kicsit, de nem nagyon jön össze semmi, most ez is elcsesződni látszik.. közösség, szerintem épp elég ha azt mondom az iskolát is magántanulóba jártam ki. Tehát nem bírom a sok embert, megszólalni nem bírnék. Főleg a korombeliek, menősködnek meg buliznak ez a sok hülye a menő "blútúszhangfallal" stb én nem ilyen vagyok :D És nem is leszek.. Egyedül maradok örökre úgy tűnik, ahogy eddig..
2019. szept. 19. 20:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ezért gondoltam pszihológus segítségére.Egyébként sokan ismerkednek neten. Ez is egy lehetőség, bár elég rizikós. Ha az egyik nem jön össze, lépj tovább. Ne add fel.
2019. szept. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nehéz nem feladni... Sok a csalódás, de neten könnyebb ismeretlenül beszélni, ismerkedni kicsit, és hát egy profil is sokat elmond. Azért ha megismernék élőbe egy lányt és kiderülne hogy közbe a neten mutogatja magát és hasonlók, az elég nagy csalódás lenne nekem. Segitség meg nem kell, talán pszichológus szerez barátnőt meg barátokat nekem? :D Nem hinném. A véleményem pedig nem fog megváltozni, ahogy a személyiségem sem
2019. szept. 20. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!