Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon visszahúzódó, zárkózott...

Nagyon visszahúzódó, zárkózott, unalmas lányként fogok érdekelni valaha bárkit? 19/L

Figyelt kérdés
Beszélhetünk barátságról, párkapcsolatról, teljesen mindegy. Az a helyzet, hogy olyan szinten szociális fóbiás vagyok és szorongok emberek között, hogy ha valaki ismerkedési szándékkal közeledne felém, egyszerűen nem mernék megnyikkani sem, annyira leblokkolnék. Ezen kívül biztosan nem tudnék semmi érdekeset mondani az illetőnek, vagy a nagy izgulás közepette alig jutna eszembe valami. Reménytelennek érzem magam. Évek óta nincs egy barátom sem, mert egyszerűen nem tudok nyitni mások felé vagy normálisan reagálni, ha hozzámszólnak. Régebben mindenkitől azt hallottam, hogy majd úgyis elnövöm ezt a magatartást és végre felszabadult leszek, de már itt vagyok felnőttként és semmi nem változott. Szakember sem tud segíteni, mert ő mondhat bármit, mindent nekem kell akarnom és meglépnem, de képtelen vagyok rá. Alapvetően szeretek egyedül lenni, de azt gondolom, hogy hosszútávon elég káros hatásai vannak az egyedüllétnek rám nézve. Ha csak a szobámban ücsörgöm egymagamban sokkal hamarabb hatalmába kerít a depresszív hangulat és az elkeseredettség, mintha a családommal vagyok. De ők sem lesznek örökké és talán nem magányosan kellene végigszenvednem az elkövetkezendő évtizedeket.

2019. szept. 24. 16:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#5-nek: Az osztályommal úgymond semmilyen kapcsolatom nincs, csak nagyon minimális szinten beszélek velük, amennyire muszáj. Az idei osztálykirándulásra már el sem mentem, mert nem láttam értelmét, hogy két napig csendben hallgassak közöttük és rosszul érezzem magam.
2019. szept. 24. 18:05
 12/33 anonim ***** válasza:
22%
6-os vagyok, 12-es ez igy van, ha egy gamer csoportba beír egy lány, már mindenki oda van hogy jaj istenem ez egy lány :O Én legalább magamról elmondhatom hogy én tényleg azért írtam mert én ilyen lányt tudok elképzelni magam mellé, és ha az hogy írtam ad legalább 1% esélyt arra hogy tudok beszélni egy ilyen lánnyal, akivel talán jók lennénk egymásnak, akkor akár tele spammelem még 10 válasszal... :D
2019. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna, minden stimmel.🤔
2019. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

Echkart Tolle - Új Föld

Olvasd el. Hatalmas erő van saját magad felett.

2019. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
19%
Alakítsatok Facebook csoportot!
2019. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
32%
6-os vagyok, a multkor én is felhoztam a csoport dolgot.. Az lehet a gond hogy a zárkózott embereket a tömeg meg lehet nem érdekli.. látod, páran írtunk normális választ, de a kérdező is kb leszarja hogy van itt olyan akit ő is érdekel. Nem egy komment van arról hogy ilyenek vagyunk, de le merem fogadni privátba senki sem irt rá senkire, mindenki csak vár ahogy én is, én sem merek egyik lányra se írni mert félek csak elutasítanának, pedig mindennél jobban örülnék neki..
2019. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Írd még le párszor, hogy 6-os vagy és engedd már el ezt a görcsös stílust, visszataszító.
2019. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
27%
6-os vagyok, ne olvasd, és a probléma megoldva :)
2019. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ez valamitől kialakult nálad, hogy ennyire szorongsz, nem?

Nekem legalábbis így volt, de most már sokkal könnyebben barátkozom.

Azt meg nem hiszem, hogy unalmas vagy, biztos vannak olyan dolgok, amik érdekelnek, amiről tudnál beszélgetni. :)

2019. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Introvártált övezet csoport facebookon nekedvaló 🙂

Ott van sok hozzánk hasonló nyomi 😃

2019. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!