Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon visszahúzódó, zárkózott...

Nagyon visszahúzódó, zárkózott, unalmas lányként fogok érdekelni valaha bárkit? 19/L

Figyelt kérdés
Beszélhetünk barátságról, párkapcsolatról, teljesen mindegy. Az a helyzet, hogy olyan szinten szociális fóbiás vagyok és szorongok emberek között, hogy ha valaki ismerkedési szándékkal közeledne felém, egyszerűen nem mernék megnyikkani sem, annyira leblokkolnék. Ezen kívül biztosan nem tudnék semmi érdekeset mondani az illetőnek, vagy a nagy izgulás közepette alig jutna eszembe valami. Reménytelennek érzem magam. Évek óta nincs egy barátom sem, mert egyszerűen nem tudok nyitni mások felé vagy normálisan reagálni, ha hozzámszólnak. Régebben mindenkitől azt hallottam, hogy majd úgyis elnövöm ezt a magatartást és végre felszabadult leszek, de már itt vagyok felnőttként és semmi nem változott. Szakember sem tud segíteni, mert ő mondhat bármit, mindent nekem kell akarnom és meglépnem, de képtelen vagyok rá. Alapvetően szeretek egyedül lenni, de azt gondolom, hogy hosszútávon elég káros hatásai vannak az egyedüllétnek rám nézve. Ha csak a szobámban ücsörgöm egymagamban sokkal hamarabb hatalmába kerít a depresszív hangulat és az elkeseredettség, mintha a családommal vagyok. De ők sem lesznek örökké és talán nem magányosan kellene végigszenvednem az elkövetkezendő évtizedeket.

2019. szept. 24. 16:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
46%

6-os vagyok, tipikus barom, utolsó! Pont az a nyomi, aki lenéz valakit azért mert ilyen. Szerintem pont hogy az ilyen lányok az igaziak, nem a buliba teszik a seggüket meg instán élik a kis magamutogató életüket.. Én csakis ilyen lányt szeretnék magam mellé, legalábbis hasonlót. Az ilyen tapló barmokkal pedig hadd ne írjam le mit tennék!

18f

2019. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
69%

Hasonlóan vagyok vele, bár én nem gondolom unalmasnak magam. Az, hogy nem mersz félidegenek előtt megnyílni, nem egyenlő azzal, hogy unalmas vagy.


Én is nyitott vagyok itt a levelezésre, akár baráti, akár romantikus értelemben.

26L

2019. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%

6-os vagyok, így van utolsó.. Még ha unalmas is akkor is biztos van valami amit lehet csinálni, összebújni, csak együtt lenni, szeretni az adott illetőt :)

Amúgy meg sokan nyitottnak mondjátok magatokat, én próbálok ilyen lányokra írni, de választ mégsem kapok...

2019. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is hasonló problémám van, én egész szép vagyok, de nem a legérdekesebb ember és elég magamnak való is :/ Vagy kimondottan beszédes srácot kell kifogni, vagy hozzád hasonlót, úgy a két véglet.
2019. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
#22: Tagja voltam csoportnak pár hónapig, de nekem nem vált be ismerkedéssel kapcsolatban. Bejegyzések napi szinten érkeztek, de nem hinném, hogy túl sok ember beszélgetett volna privátban.
2019. szept. 25. 10:17
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok, hát én is voltam csoportba és ugyan ezt éreztem, de látszólag téged sem érdekel, pedig nem egy emberrel írtuk hogy szivesen ismerkednénk ilyen lánnyal.

És külön gratulálok hogy ilyen lazán reagáltad le hogy lenyomorékoztak minket.

2019. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én is szívesen ismerkednék veled, vagy egy hasonló személyiségű lánnyal. Nem sokára megyek Budapestre, mivel általában mindenki ott lakik, tudnánk találkozni is. Nekem ez többet ér a betűknél.

Az említett introvertált csoportban tag vagyok, ismerkedni még nem igazán próbáltam, de tag maradok, mert eddig ez a legnormálisabb csoport amit találtam. A távolságok nagyok, de vannak korombeliek és a hozzászólásokból sem a hülyeség folyik, hanem tényleg rendesen válaszolnak. Az ismerkedős csoportokban a hülyeség folyik, krvák (bocs, de tényleg) tesznek ki magukról képet a férfiak meg csorgatják rá a nyálukat, ha egy férfi ismerkedne, akkor csodaszámra megy egy lájk is, még az előbbi esetben 100 alatt meg sem áll. Ezen kívül teli van 40-50 évesekkel, én meg inkább az egyidős vagy tőlem fiatalabb korosztállyal ismerkednék. 29/F

2019. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
32%
6-os vagyok, utolsó az ilyeneknek sajnos hiába írod hogy van akit érdekelnek, sajnos mostmár látom hogy ez is egy újabb "troll" kérdés. Ha tényleg ilyen lenne a lány, akkor érdekelné őt hogy van mégis akit érdekel, én rá is írtam, de semmi. Aki tényleg ilyen, az nem telibe szarja azokat akik mégis ráírnak és foglalkoznak vele. Ettől független, remélem találok hasonló lányt és te is :)
2019. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok, ha csináltok csoportot vegyetek be engem is 😅
2019. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
26%

Igazad van, én is ezt tapasztalom. Aki magát a legmagányosabbnak vallja, az akar a legkevésbé ismerkedni. Tegnap ráírtam két lányra (nem itt), eddig semmi és nem csak ők nem válaszolnak.

Egyik korábbi kérdésemben már le is írtam a problémát:

"Jellemző még a "magányos" emberekre, hogy nem akarnak rajta változtatni. Elmondásuk szerint el akarnak menni a barátokkal mindefelé, közös programokra. DE! Találkozni nem akarnak, telefonon beszélgetni nem akarnak, a neten beszélgetni nem akarnak, szóval nagyjából semmit."

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

2019. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!