Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon visszahúzódó, zárkózott...

Nagyon visszahúzódó, zárkózott, unalmas lányként fogok érdekelni valaha bárkit? 19/L

Figyelt kérdés
Beszélhetünk barátságról, párkapcsolatról, teljesen mindegy. Az a helyzet, hogy olyan szinten szociális fóbiás vagyok és szorongok emberek között, hogy ha valaki ismerkedési szándékkal közeledne felém, egyszerűen nem mernék megnyikkani sem, annyira leblokkolnék. Ezen kívül biztosan nem tudnék semmi érdekeset mondani az illetőnek, vagy a nagy izgulás közepette alig jutna eszembe valami. Reménytelennek érzem magam. Évek óta nincs egy barátom sem, mert egyszerűen nem tudok nyitni mások felé vagy normálisan reagálni, ha hozzámszólnak. Régebben mindenkitől azt hallottam, hogy majd úgyis elnövöm ezt a magatartást és végre felszabadult leszek, de már itt vagyok felnőttként és semmi nem változott. Szakember sem tud segíteni, mert ő mondhat bármit, mindent nekem kell akarnom és meglépnem, de képtelen vagyok rá. Alapvetően szeretek egyedül lenni, de azt gondolom, hogy hosszútávon elég káros hatásai vannak az egyedüllétnek rám nézve. Ha csak a szobámban ücsörgöm egymagamban sokkal hamarabb hatalmába kerít a depresszív hangulat és az elkeseredettség, mintha a családommal vagyok. De ők sem lesznek örökké és talán nem magányosan kellene végigszenvednem az elkövetkezendő évtizedeket.

2019. szept. 24. 16:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
17%
Hát ez az! :D Innen kb 2 lányra írtam rá, + a kérdező azt hiszem, de bacnak írni.. Az ilyen mit akar, valami utolsó szar macsó szöveget, vagy mi? Ha változtatni nem akar, akkor minek írja ki? Én is ilyen vagyok csak srácba, és akár milyen szánalmas vagyok a többi ember szerint, én akkor is próbálom nem feladni, és ha nagyritka beszélgetne velem egy lány, akkor nem hallgatok, hanem visszaírok, próbálkozok..
2019. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
64%
Miert kene visszairnia neked? Az alapjan, amit itt eloadsz, olyan vagy, mint egy kullancs.
2019. szept. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én 39 éves férfi vagyok, és mindig ilyen voltam, meg általában is nagyon szorongó, aggódó természetű. Nő sosem volt az életemben. Barátom sincs már igen hosszú ideje. Kívülről nézve rendkívül egyhangú az életem, ami sokaknak biztosan nagyon unalmas lenne, de sok mindenről el tudnék beszélgetni.
2019. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!