Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki kevés pénzért...

Ha valaki kevés pénzért dolgozik, emiatt egyedül van és magányos, Miért őt hibáztatják az emberek, Miért nem az államot?

Figyelt kérdés
Azt gondolom,Ha valaki keveset keres az nem az ő szégyene hanem az államé.Ugyanis az állam feladata lenne rendezni a béreket minden szakmában,minden területen.Az hogy ez 2019-re sem történt meg nem a dolgozók hibája.Ha pl.egy bolti eladó is meg lenne fizetve,könnyebben találna párt,mert nem utasítanák el azzal az indokkal hogy még saját magát sem tudja eltartani nemhogy egy családot.Én az elmúlt 30 év kormányait hibáztatom a szegénységért és a sok egyedülálló emberért.
2019. okt. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon kegyetlen válaszok érkeznek a nagyon "bátor" megmondó emberektől így látatlanul. Értsétek már meg, hogy ez a rúgjunk bele még egyet nem lesz biztató hatással a földön fekvőre.

Én azt mondanám nemhogy az állammal, hanem a társadalommal van probléma. Egy emberi társadalomban nem élhetne senki az utcán és a pedagógusok, akik az egyik legfontosabb hivatást töltik be, nem kéne hogy szánalmasan keveset keressenek. Nem kell már több közgazdász és ingyenélő tolvaj, akik a semmiért zsebelik be a több százezreket, míg orvosok és tanárok nem kapnak elég pénzt. A társadalmat kell megreformálni, csak nem tudom hol vannak ehhez a lelkes emberek?

2019. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
65%

BÜDÖS ROHADT FIDESZ!


Na jobb má?

2019. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
54%

Nem jó 42-es.


Na várj most én próbálkozok.


Büdös mészáros,büdös orbán.

Mindenről ők tehetnek nekik a dolguk,hogy az életem rendbe legyen,mi az,hogy képezni kell magam miért nem adnak puszira mindent.


Mocskos FIDESZ mindenről ők tehetnek mit képzelnek, a kormány oldja meg mindent oldjon meg az életembe,én nem vagyok felelős csak a kormány nekik kell mindent megoldani, hiszen csak áldozat vagyok.


Huhhhh na jó elég volt,42-es most te jössz ez már sok volt :))))))))))))))))))))

2019. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
100%
Csámcsoghattok itt a gagyi birka, agy mosott szöveggel. De érdekes. Érdemi választ nem tudtok adni. Mindenki saját hibája, ha az utcára kerül? Jogosan keresnek nullát a pedagógusok? Ja, gondolkozni már nem tudtok. Erre meg nem maradt sablon mocskolódó válaszotok.
2019. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
64%
44 Magával a rendszerrel van a probléma.
2019. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:
Nem reagáltam mert nem voltam itt,elolvastam az összes választ,A legtöbbel nem értek egyet.
2019. okt. 18. 09:27
 47/80 A kérdező kommentje:
Lazy Lover,#21,#24,#25,#41,#44,#45-ös válaszolóknak van igazuk.
2019. okt. 18. 09:46
 48/80 A kérdező kommentje:
Ja és 7-es és 14-esnek is igaza van.
2019. okt. 18. 09:51
 49/80 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó,na igen.


Tudod Kevin Trudeau mondása ide illik: ,, Ki az akire hallgatsz".


Hallgass Lazy Loverre,mint látod olyan életet él amilyet akarna.

JA NEM.


Ez a baj a magyarsággal,hogy nem a megfelelő emberre hallgatnak.


Mondjuk nézzél meg pár Barazsy Ákos,Gattyán György videót kezdésnek.

2019. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:
#49-es az államnak egyszerűen úgy kéne tennie a dolgát ahogy egy normális dolgozó teszi a munkahelyén.Becsületesen,tisztességesen,mindent megtéve azért hogy a munkahelye minél
2019. okt. 18. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!