Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki kevés pénzért...

Ha valaki kevés pénzért dolgozik, emiatt egyedül van és magányos, Miért őt hibáztatják az emberek, Miért nem az államot?

Figyelt kérdés
Azt gondolom,Ha valaki keveset keres az nem az ő szégyene hanem az államé.Ugyanis az állam feladata lenne rendezni a béreket minden szakmában,minden területen.Az hogy ez 2019-re sem történt meg nem a dolgozók hibája.Ha pl.egy bolti eladó is meg lenne fizetve,könnyebben találna párt,mert nem utasítanák el azzal az indokkal hogy még saját magát sem tudja eltartani nemhogy egy családot.Én az elmúlt 30 év kormányait hibáztatom a szegénységért és a sok egyedülálló emberért.
2019. okt. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
55%
Meg ne kelljen mozdulni hozzá?! Amikor pont én vagyok azon, hogy jobbá tegyem a hozzátok hasonló önző, ön és pénzimádók által mocsokba döntött világot? Keresem az ebben segítő embereket, mert én lehet, hogy jól élek, de veletek ellentétben érdekel a másik ember is. Nem lennék a helyetekben, mikor egy nálatok is szemetebb kisemmizz titeket és meglátjátok ki marad, aki nem csak a pénzetekért volt veletek.
2019. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
74%

“ egy tanàr nem èrdemelne normàlis fizetèst vagy egy abc eladò vagy egy kukàs?“

- Lehet arról vitatkozni, hogy ki mit érdemel, de ez csak filozofálgatás. A gazdaság viszont színtiszta matematika, nem akkor lesz jó fizetése a tanároknak és a bolti eladóknak, amikor megérdemlik, hanem amikor a GDP és az adóbevételek ezt lehetővé teszik.

2019. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
60%

Állj #61-es miért vagyunk szemetek?

Kit semmiztünk ki?


Elmondom neked,hogy értéket állítunk elő,hogy könnyebb legyen az embereknek,becsülettel tisztelettel teljes erőbedobással magam nem kímélve egyáltalán,ha kell betegen is.


Miért szemét aki csak a szeretteivel és magával törődik,miért foglalkozzunk hétszáz idegennel.

A szeretteimnek mindent megadok meg segítek 100%-ban.

2019. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
#61: Kíváncsian várom, hogyan teszed jobbá a világot...
2019. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:

Azt írtam, ha titeket semmiznek ki. Nem fordítva.

A lényeg viszont, hogy jó dolgot teszel, az alapján, amit leírtál. És persze fontos a hozzátartozóink boldogsága, de tettre kész embernek nem szabadna beérnie azzal, amit a világban szétnézve lát.

Én hiszem, hogy már kevesen is rengeteget változtathatnánk.

Igenis emelni kell a pedagógusi, orvosi, rendőri fizetéseket, az érdemtelenül sokat keresők bérének csökkentésével.

2019. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
60%

Hogyne csökkenteni,na ez az amit soha nem engednék.

Nem ezért tanultam bitang kemény egyetemen.

Amúgy nálunk IT-ba sem automatikus a magas fizu,kőkemény teperés,tanulás megállás nélkül mai napig is szabadidőt nem kímélve korán kelve tanulok vagy német vagy IT dolgot mellette egyéb képességeket és ezr minden áldott napon megállás nélkül.


Amúgy orvosok is jól fognak keresni idővel.

Mi is eleinte keveset kapunk effektíve,idővel tapasztalattal emelkedik ahogy orvosoknál.


De a tanárok is ha elmennek magánsuliba ott azért kapnak.

2019. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
55%

Jol gondolod, csakhogy a többség ostoba, áldozat hibáztató és tekintélyelvű birka. Nem kell velük foglalkozni.

Egyébként valoban a hibás politika hozadéka a mai társtalanság is. Az emberwk nem jókedvükből nézik elsősorban az érdekeiket társkeresésnél, hanem mert rákényszerülnek.

2019. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
67%

62

A politikusok és slepjük megélhetését lehetővé tette a gdp. Akkor az abc eladóét ne tudná? Ugyan, ne röhögtess!

2019. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 A kérdező kommentje:
#67-68-nak is igaza van.Egyetértek velük.
2019. okt. 20. 20:36
 70/80 anonim ***** válasza:
Felkéne már végre fogni. Lehet mondani kinek van igaza de a vége az hogy egyikőtöknek sincs. Mi kell ahhoz hogy jó fizetést kapjon egy orvos és egy tanár? Jó gazdaság. Mi kell a jó gazdasághoz? Sok tanult ember. És ebben tényleg az állam a a hibás. Ugyanis nem várhatjuk el hogy egy orvos ki 12 évet tanult utána 200 ezerért dolgozzon. Így viszont nem fog nőni a gazdaság. Ez a véleményem.
2019. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!