Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki kevés pénzért...

Ha valaki kevés pénzért dolgozik, emiatt egyedül van és magányos, Miért őt hibáztatják az emberek, Miért nem az államot?

Figyelt kérdés
Azt gondolom,Ha valaki keveset keres az nem az ő szégyene hanem az államé.Ugyanis az állam feladata lenne rendezni a béreket minden szakmában,minden területen.Az hogy ez 2019-re sem történt meg nem a dolgozók hibája.Ha pl.egy bolti eladó is meg lenne fizetve,könnyebben találna párt,mert nem utasítanák el azzal az indokkal hogy még saját magát sem tudja eltartani nemhogy egy családot.Én az elmúlt 30 év kormányait hibáztatom a szegénységért és a sok egyedülálló emberért.
2019. okt. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:

Mi kell a jó gazdasághoz? Hogy ne lopják( a politikusok) szét.

Ezen kívül jó szakmunkás és melós fizetés, hogy legyenek akik hajtják a gazdaságot. Mert ingyen nem fogja senki sem.

2019. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 A kérdező kommentje:
#71-esnek is igaza van.
2019. okt. 20. 21:28
 73/80 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi ostobát... Igenis kell a jó gazdaság!! Ahhoz hogy jó gazdaság legyen kell sok diplomás aki nagyon sokat keres. Ebből az állam több adót tud levonni és ezután az adóból több pénzt tud ráfordítani az egészségügyre és oktatásra. Ezáltal tudja csökkenteni az adót. Bár az ilyeneknek mint te az se lenne jó ha 400 ezret keresne mert a te fajtád csak irigykedik. Senki nem tart vissza hogy angolul tanulj de még attól se hogy férfiként vagy nőként eladd a tested. Senkit sem érdekel a kínod hogy neked mi tetszik.


Szóval röviden összefoglalva.


Vagy befogod és tanulsz és jó életed lesz.

Vagy befogod nem tanulsz és a gyereked is adósságban végzi!!!!!!!!


Egyébként ne csak azt ird kinek van igaza hanem azt is indokold meg hogy miért. Persze azon kívül hogy hát azért mert így van!!!


70-es voltam.

2019. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
78%

Jó, én befejeztem.

Tőlem aztán mindenki azt hisz, amit akar.

Akkor hibáztassátok a mindenkori kormányt, ha nektek attól jobb lesz, akkor hajrá!

2019. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
60%
#70: az orvosok azért rossz példa, mert ők ugyanúgy szétlopják a rendszert és élősködnek rajta, csak erről mindenki hallgat. Az egészségügy nagyon rossz helyzetben van, de az orvosok 98%-a ugyanúgy ludas benne. Ha mindenképpen ezt a demagóg szöveget az egészségügyre rá akarják erőltetni, akkor inkább az ápolók, beteghordók stb. helyzetével kellene példálózni
2019. okt. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
76%

Na álljunk meg egy kicsit. Remélem mindenki korlátolt agyába eljut már az a tény, hogy attól még, hogy sokat tanulsz, nem feltétlenül keresel sokat.

Nekem senki ne merje azt mondani, hogy egy tanár keveset tanult, vagy tud. Nem beszélve a minősítésekről. Aztán kezdő 150et dobnak oda neki. Szánalmas.

Szóval hagyjuk ezt már abba, hogy sokat tanulsz és gazdag leszel.

2019. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
54%
Hát, a tanári szak nem valami túl kemény szak, azért ezt is lássuk be, pláne hogy mivel alig fizet, zömében olyanok mennek oda, akiket máshova nem vettek fel, úgyhogy a színvonal is meredeken zuhan.
2019. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

Egyébént igaz, attól hogy sokat tanulsz, nem feltételen lesz jól fizető állásod.

Baromi nehéz és fáradtságos megtanulni 20 oldalt a telefonkönyvből, és mégse lesz vele jó állásom soha.

Sokat kell tanulni, ez igaz, de nem mindegy, hogy mit. Valamint fontos a folyamatos tanulás és képzés élethosszigtartóan.

2019. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Én azt hittem informatikusnak vagy közgazdásznak megy, akit máshova nem vettek fel. Aztán eleget fizet a szakon és dől a pénzecske.
2019. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt a vitából egy lényeges kérdés: a rendszerváltás óta ki választott meg mindig korrupt, demagóg politikusokat? (akik nem a Holdról jutottak vezető pozícióba, hanem ugyanabból a társadalomból "termelődtek ki", amelyben élünk)


Ha választani kéne két kormányprogram közül, melyiket választaná az átlagpolgár?

- gazdaságilag átgondolt szakmai program, mely lassú, de biztos növekedést ígér (némi áldozattal, de pár éven-évtizeden belül beérne a dolog)

- "szavazz rám, mert az ellenzék bla-bla-bla, mocskos migránsok/külföldiek/bankok/gazdagok/zsidók, szüjjé' sokat és kapsz ingyen pénzt stb."


Ezért nem lesz itt soha semmi változás rendszerszinten és ezért kell egyéni szinten boldogulni

2020. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!