Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet boldog minden...

Miért nem lehet boldog minden olyan ember, aki jó? Miért kell igazságtalannak lenni az életnek?

Figyelt kérdés
Jó lenne,ha minden normális,rendes ember megtalálná a párját,magam is beleértve persze.Megérdemelné minden jó ember,hogy boldog legyen.
2019. okt. 24. 20:52
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ha két rendes ember összefog,együtt sok mindent elérhetnek.Sokan vannak egyedül,de nem kéne ennek így lennie.
2019. okt. 24. 21:13
 12/38 anonim ***** válasza:

Nem érted.

Attól, hogy rendes valaki, más nem fogja szeretni, ugyanis ez kevés hozzá.

2019. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
#12-es szerintem ennyi elég kéne hogy legyen.Ha másért nem is,legalább azért szeressen egy lány,mert én szeretem.
2019. okt. 24. 21:22
 14/38 anonim ***** válasza:

Mert a jó embereknek rosszat is kell tapasztalni, a rossz emberekkel pedig jó dolgoknak is kell történni. Csak így tudsz idővel kiszabadulni ebből a dualisztikus látásmódból...

Itt van például ez a boldogság utáni vágy, egy darabig azt mondod rá, hogy ez jó, később felismered, hogy szenvedsz tőle, akkor pedig rossznak gondolod. Pedig az se nem jó, se nem rossz, viszont van kezdete és vége, a kérdés az, hogy már vége lenne-e ha nem tartanád életben...

2019. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

De nem az.

Attól, hogy valaki rendes, még lehet számomra taszító jelleme, és akkor se a közelségére, se a szeretetére nem fogok vágyni.

2019. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
#14-es akkor lesz vége a boldogság utáni vágynak,ha találni fogok egy olyan lányt,aki szeret és elfogad engem olyannak amilyen vagyok.Akkor fogok célba érni.
2019. okt. 24. 21:27
 17/38 anonim ***** válasza:
64%
Mert ilyen az élet, egyszer lent és egyszer fent,aki keres az talál, soha sem szabad feladni.
2019. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
2019. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
#15-ös szerintem egy rendes normális ember csak akkor lehet visszataszító,ha mondjuk ápolatlan.
2019. okt. 24. 21:34
 20/38 A kérdező kommentje:
#17-es én is így gondolom hogy nem adhatjuk fel.Ha a párkeresést feladjuk,az majdnem olyan,mintha egy munkahelykeresést adnánk fel.
2019. okt. 24. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!