Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet boldog minden...

Miért nem lehet boldog minden olyan ember, aki jó? Miért kell igazságtalannak lenni az életnek?

Figyelt kérdés
Jó lenne,ha minden normális,rendes ember megtalálná a párját,magam is beleértve persze.Megérdemelné minden jó ember,hogy boldog legyen.
2019. okt. 24. 20:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
65%

Már lassan fél éve ismerem, és mivel nagyon őszinte, már bőven van képem róla, mint személyről.


Miért ne lenne helyes? Az nem lenne helyes, ha áltatnám. Udvariasan és őszintén megírtam neki, hogy nem illünk össze, majd elmondtam a miérteket.

2019. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
#31 személyesen nem is ismertétek egymást?Akkor hogy lehetett szerelmes beléd?Csak mert azt mondod megírtad neki hogy nem illetek össze és nem személyesen mondtad neki.
2019. okt. 24. 22:30
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

Azt tőle kéne megkérdezned. :D


Én Pesten lakom, ő egy kis vidéki városban elég messze. Nem volt lehetősége feljönni, én pedig nem szerettem volna lemenni, mert írásban is nagyon nyomult, nem szerettem volna ennek az élő verzióját is átélni.

2019. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
#33-as de ha fél évig leveleztetek valami csak megfogott benne.Vagy csak nem akartad megbántani és azért nem hagytad abba vele a levelezést?
2019. okt. 24. 22:38
 35/38 anonim ***** válasza:
Az utóbbi a helyes válasz.
2019. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
#35-ös és az iskolában sincs senki a fiúk közül aki tetszene?Gondolom középiskolába jársz vagy gimibe.
2019. okt. 24. 22:43
 37/38 anonim ***** válasza:

Aki külsőre és belsőre is? Van egy, csak bánatomra van barátnője.


De ha több ilyen srác is lenne, marad a kérdés: én tetszek neki?

2019. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
76%

Eleve rossz ha már valaki a boldogságot párkapcsolathoz köti.

Mindenki egyedül van a világon,és csak saját magára számíthat.Minden más illúzió.

2019. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!