Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik országban találhat egy...

Melyik országban találhat egy csúnya fiú is barátnőt könnyedén? Hol lehetnék, Melyik országban olyan népszerű a nők körében csúnya férfiként mint amennyire itt népszerű egy jóképű pasi?

Figyelt kérdés
Nekem nincs szerencsém.Na nem azért mert Magyarországon születtem,hanem azért mert nem születtem szépnek.Igaz annyira csúnya nem vagyok,de jóképű sem.A másik gond hogy Magyarországon sok a szép lány.Nem arról van szó hogy nagyok az igényeim hanem arról hogy nehéz találni egy csúnya lányt.A szépek meg válogatnak,egy másik széppel akarnak összejönni.Most éppen repülőjegyre gyűjtök,az a tervem hogy egy olyan országba költözzek ahol egy csúnya vagy átlagos férfinak is sikere van a nőknél.Talán egy olyan ország lenne jó ahol újdonságnak számít a fehér bőrszínnel rendelkező férfi.Nektek van ötletetek?
2019. dec. 23. 13:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hollandiában csak a nőkben van vadászösztön. Ha tetszel vkinek az odafog menni hozzád! A férfiaknak semmi dolguk. Piszok jó hely!!!
2019. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tehát úgy érzem ez itt nem fog menni.10-ből 9 férfi jobban néz ki mint én.
2019. dec. 23. 13:43
 13/30 A kérdező kommentje:
#11-es szerintem Hollandiában sem lennék nagyobb szám mint itt.Ha odaköltöznék az nem azért lenne mert ott könnyebben találnék barátnőt.
2019. dec. 23. 13:47
 14/30 anonim ***** válasza:
38%
Melyik országban? Csúnya országban. Szedd össze magad, felnagyítottad magadban a problémát.
2019. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 george1113 ***** válasza:
93%
Ismerkedj neten használj minden közösségi oldalt ne add fel előbb utóbb tán csak sikerül összehoznod egy találkát.
2019. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy kötődsz másokhoz és ez egy lánynak sem vonzó. Főleg ez az önsajnáltatós szövegek. Az hogy kötődni tudsz másokhoz már egy evolúciós hiba.
2019. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
8%
És ha találsz egy csúnya lányt, úgy fogsz odamenni hozzá, hogy "na végre, egy csúnya lány, te megfelelsz nekem"? :D
2019. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ha nem vagy annyira nagyon csúnya, Ázsiába menj, ott valamiért imádják a kaukázusi típusú embereket.
2019. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:44


Szerintem meg sehol nincs kolbászból a kerités..

2019. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
19-eske, ezt most muszáj volt üzenetbe is leírni? :D Féltél, hogy ha csak itt válaszolsz, nem veszlek észre? xD
2019. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!