Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik országban találhat egy...

Melyik országban találhat egy csúnya fiú is barátnőt könnyedén? Hol lehetnék, Melyik országban olyan népszerű a nők körében csúnya férfiként mint amennyire itt népszerű egy jóképű pasi?

Figyelt kérdés
Nekem nincs szerencsém.Na nem azért mert Magyarországon születtem,hanem azért mert nem születtem szépnek.Igaz annyira csúnya nem vagyok,de jóképű sem.A másik gond hogy Magyarországon sok a szép lány.Nem arról van szó hogy nagyok az igényeim hanem arról hogy nehéz találni egy csúnya lányt.A szépek meg válogatnak,egy másik széppel akarnak összejönni.Most éppen repülőjegyre gyűjtök,az a tervem hogy egy olyan országba költözzek ahol egy csúnya vagy átlagos férfinak is sikere van a nőknél.Talán egy olyan ország lenne jó ahol újdonságnak számít a fehér bőrszínnel rendelkező férfi.Nektek van ötletetek?
2019. dec. 23. 13:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem a külső számít " :D a falra tudnék mászni ettől a szövegtől . Ez az egyik legnagyobb hazugság . Akárki , akármit mond ... :)

Ha csúnya férfi vagy akkor valszeg szenvedés vár rád . Ez az igazság .

Lehetsz vicces , kedves és barátságos , de ha ronda cagy , mint a fos . Akkor esélyes hogy hosszú magány fog várni rád :D


A kérdésre válaszolva . Menj Kínába :D

2019. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
41%
#21 Akkor ahhoz milyen kifogásod van hogy ismertem olyan ronda embereket akikért oda voltak a nők. Az a te hibád ha te egy szerencsétlen vagy és nem látod át a világot. Mert hülye vagy. Vagy pedig szándékosan provokálni akarod az itteni szeretcsétleneket.
2019. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem te inkább béna vagy, mint csunya. Ezen változtass. Menj el dolgozni, gyűjts akármire ( bár kamu ez az egész ), már ez idő alatt is elfeledkezel az önsajnálattól.
2019. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ma 16:20


"Ha csúnya férfi vagy"


Mond már el nekem hogy ki a csúnya és ki a szép?

Lehet neked v ki csúnya,másnak meg szép,a szépség relativ.

2019. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 george1113 ***** válasza:
Ez hülyeség, szépség bizonyos szintig relatív.
2019. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként a csúnya lányok jobban válogatnak. Aztán úgyis a padlón landolnak
2019. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
#21-es itt Magyarországon sok kínai lány van,nem nagyon érdeklem őket.Kínai lányt ritkán látok együtt magyar fiúval.
2019. dec. 23. 19:28
 28/30 anonim ***** válasza:

Észak-Koreában a legnehezebb a csajozás, fekete öv és klienc dan kell hozzá. Legnehezebb a csajozás Arab félsziget országaiban, ami vallásos okokra vezethető vissza, ide tartozik Sri Lanka és Egyiptom is. Átlagos nehézségi színt Észak-Amerika és Ausztrália, Spanyolország, Olaszország. Törökországban nehéz a csajozás (vallási okok).

Nagyon könnyen lehet ismerkedni például Közép-Afrika több országa, Thaiföld, Peru és Bolívia, Kelet-Európa (köztük hazánk is) és Ázsia nagy részén könnyű dolgod lesz.

2019. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#28 én gondoltam Oroszországra is de ott is sok a szép nő.Ott is ugyanígy magányos lennék.😞
2019. dec. 23. 20:11
 30/30 Barnabas333 ***** válasza:
21est jól lepontozták pedig igaza van. Én társkeresőn mindig azt kaptam, hogy tökéletes a belső, de külsőben nem fogja őket még semmi, így bukó. Szóval nagyon nehéz lesz neked. Haver kategória leszel a nők 99%nak...De ha nem adod fel és megtalálod az egy százalékot, lehetsz boldog is. Egyébként meg a szerelem elmúlik 1-3év alatt.
2019. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!