Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány felemésztheti a lelket?

A magány felemésztheti a lelket?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok, mindig is egyedüli voltam. Még élek, de tuti van valami problémám, mert nem szeretek társaságban lenni, max. 2 embert tudok magam körül elviselni.
2020. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért -megélhetés és jövő-, valamint meg már úgy vagyok vele, hogy majd a jó Isten hozza össze ezeket szerencsésen.

Mert a jó kapcsolatok ahol hűség van tényleg az élet nagy áldása manapság. Szóval ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön.. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert. De ha fiatal vagy akkor még főleg férfiként lesz idő.. A legjobbakat kívánom.

2020. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tőzegáfonya válasza:
11-es semmi problémád nincsen, egyszerűen csak nem igényled a társaságot.... akik introvertáltak, azok is normális értékrenddel bíró emberek! csak másra van igényük..
2020. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tőzegáfonya válasza:
a magány csak akkor emészti fel a lelket ha hagyod, hogy felemésszen! találj magadnak az életedben elfoglaltsáot,járj el könyvtárba fejlesz magad, járj el edzőterembe, vagy valamit amivel hasznosan töltöd az idődet..ezek nagyon sokat tudnak segiteni!
2020. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én napközben 60 éve remekül elvagyok akkor is, ha éppen nincs mellettem senki. De megbolondulnék, ha üres lakásba kellene hazamennem. Az ember társas lény.
2020. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem inkább felvidítja a lelkemet, nem szeretek emberek társaságában lenni :D mindenki máshogy van ezzel, természetesen
2020. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!