Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy egyedülálló magányos...

Egy egyedülálló magányos fiúnak vagy férfinak szerintetek is muszáj csajoznia, lányokkal, nőkkel ismerkednie?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Ez is éppen olyan olyan mint a munkahelykeresés hogy nem lehet leállni vele amíg nem sikerül.Ha egy nap elutasít 20 lány is,másnap akkor is meg kell próbálni.A munkahelykeresést sem adjuk fel azért mert nem hívnak vissza valahonnan.Ma szabadnapot tartottam,de holnap folytatnom kell az ismerkedést.Írnom kell a lányoknak a társkereső oldalon,személyesen is meg kell szólítanom őket,utcán,villamoson bárhol.Legalabb napi 3-4 órát muszáj ezzel foglalkoznom heti 5 napban.Csak míg a munkáért jó esetben fizetnek is,a csajozásért nem kapok egy fillért sem.😔
2020. jan. 12. 19:54
1 2 3 4
 11/32 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem azért a megélésre is célszerű idôt szánni, mert bár gyorsan tanul az ember, de bizonyos dolgok kimaradásával a várt eredmény sem biztos, hogy olyan lesz amilyet elképzeltél.
2020. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11 Én megélek valahogy.Kár hogy a csajozás nem számít bele a munkaidőmbe.Több pénzt vihetnék haza.
2020. jan. 12. 20:17
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Fele annyit csajoznál mint amennyi kérdést kiírsz ide, akkor már nem lennél magányos.
2020. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Blade Bone ***** válasza:
Az érzelmek megélésére gondoltam... Ennyi ismerkedés után azért jó, ha külön tudod választani mondjuk az esélyeseket az esélytelenektől, például.
2020. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem muszáj. Nem értem, hogy mitől lenne muszáj. Agyonverik, ha nem csinálja vagy mi?
2020. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 he84 ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj kérdező, de elég nagy butaság, amiket mondasz. A barátnő keresés, meg úgy simán az ismerkedés egyáltalán nem muszáj. A munka és egyéb dolgok mások, azok egyéb szempontból kötelezőek előbb-utóbb, míg barátnőt találni, ismerkedni egyáltalán nem kötelező. Ki mondja hogy muszáj neked, vagy bárki másnak? Valójában senki. Szomorú az, ha esetleg mások miatt csinálod ezt, mert félsz hogy ki mit szól majd. Mindenkinek joga van egyedülállónak lennie, ha ő úgy érzi. Az is lehet, hogy sok nő azért utasít el, mert megérzik a kisugárzásodon, hogy rendszeresen erőltetve ezt csinálod és rágörcsölsz. Márpedig ez igenis rontja az esélyt. Ha nem vagy túl magányos és ha főleg mások miatt teszed ezt így, akkor jó lenne pihentetned többször és hosszabb ideig ezt.
2020. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

Mégis miért kellene?

Attól még, hogy te rá vagy függve a csajozásra nem mindenki olyan, mint te.

2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ráfüggve csak szeretne. Aki csajozik az csajozik, ő csak kérdéseket ír ki
2020. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
9-es: Miért, homoszexuális kapcsolata könnyebben lesz a kérdezőnek?
2020. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%
Az a probléma, hogy te ezt kényszerből csinálod. Ráadásul olyannyira, hogy az már kimeríti a kapcsolatfüggőség fogalmát.
2020. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!