Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy egyedülálló magányos...

Egy egyedülálló magányos fiúnak vagy férfinak szerintetek is muszáj csajoznia, lányokkal, nőkkel ismerkednie?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Ez is éppen olyan olyan mint a munkahelykeresés hogy nem lehet leállni vele amíg nem sikerül.Ha egy nap elutasít 20 lány is,másnap akkor is meg kell próbálni.A munkahelykeresést sem adjuk fel azért mert nem hívnak vissza valahonnan.Ma szabadnapot tartottam,de holnap folytatnom kell az ismerkedést.Írnom kell a lányoknak a társkereső oldalon,személyesen is meg kell szólítanom őket,utcán,villamoson bárhol.Legalabb napi 3-4 órát muszáj ezzel foglalkoznom heti 5 napban.Csak míg a munkáért jó esetben fizetnek is,a csajozásért nem kapok egy fillért sem.😔
2020. jan. 12. 19:54
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#20-as azért nem mondanám hogy kényszeresen csinálom.Heti 5 nap 2-3 óra az nem sok.Aki heti 40 órát dolgozik arra sem mondják még hogy sztahanovista.
2020. jan. 12. 21:27
 22/32 anonim ***** válasza:
2020. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
50%

Ez úgy szokott lenni, hogy amint elengeded a dolgot és kijelented, hogy elég volt, most egyedül akarok lenni és nincs szükségem barátra/barátnőre, hirtelen mégis összejön.


Szerintem kicsit lazíts, nem, nem muszáj ezt csinálni, nekem pl. sokkal jobban tetszene egy férfi, aki jól el van magával és elfogadja, hogy majd jön, akinek jönnie kell és amikor jönnie kell, mint valaki, aki görcsösen keresi a következő csaját. Annyival jobb dolgokra tudnád fordítani azt a heti 5-ször 3-4 órát.

2020. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
#23-as ma meg holnap szabadnapot tartok,pihenek.Hétfőn folytatom a csajozást reggel 8-tól:)
2020. jan. 18. 21:50
 25/32 anonim válasza:
70%
Jó, akkor látom reménytelen a helyzet...
2020. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 he84 ***** válasza:
100%
Nem értem, minek írtál ki kérdést erről kérdező, ha úgy is ragaszkodsz a magad túlzott elképzelésedhez,... Így semmi értelme, ha ugyanúgy egy buta munkaként fogod fel, hogy legyen barátnőd. Jobb lenne, ha az értelmes válaszokat újra elolvasnád figyelmesen és komolyan vennéd, köztük az enyémet is, amit még korábban írtam ide a 2. aloldalon belül a 16-os válaszomban.
2020. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 he84 ***** válasza:
100%
Ha pedig továbbra is ehhez a butasághoz ragaszkodsz, akkor ne kérdezz, ne kérj segítséget. Hisz minek, reménytelen vagy,...
2020. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
0%
Nem, minek kellene. Le kell xarni. :)
2022. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem akarsz egyedül szomoroúan megöregedni egy kiüresedett senkiként, akkor igen "muszáj" legalább megpróbálni...
2022. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
25%
#29: Miért magától értetődő, hogy aki egyedül van az szomorú és kiüresedett? Pláne senki?
2022. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!