Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy a tévéből is jól...

Ha egy a tévéből is jól ismert szép nő, például egy modell összejönne egy szegény és csúnya férfival,megváltozna az emberek véleménye a szép nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk holnap megjelenne egy cikk,hogy Palvin Barbi szakított színész barátjával és összejött egy magyar férfival,aki munkásszállón lakik,vonatokat takarít a Keleti pályaudvaron,végzettsége 8 általános lenne,érettségije nem lenne,nem lenne jóképű,nem lenne izmos,sörhasa lenne és kopaszodna is.Ha ez megtörténne,megváltozna az emberek véleménye a szép nőkről?Nem mondanák rájuk többet,hogy aranyásók,meg hogy a pénzre mennek?

2020. máj. 16. 15:27
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
91%
Na és szerinted Palvin Barbi hol jönne össze az általad leírt figurával, nagyon nem egy körben mozognak.
2020. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez megtörténne, caak az igazolódna be, hogy a nőkbe nem szorult semmi logika és minden hulladékot a lábuk közé engednek. Szerencsére nincs így.
2020. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
#11 a Keleti pályaudvaron,amint éppen tartana haza Albertirsára:)Mondjuk oda inkább a nyugatiból megy vonat de mindegy.A vonattakarító leszólítaná,beszélgetnének a vonat indulásáig,telefonszámcsere,majd titokban találkoznának,de lebuknának:)
2020. máj. 16. 18:45
 14/54 anonim válasza:
100%
Igen ha ilyen pasival összejönne akkor igénytelen lenne..
2020. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
#14 szerintem sokan lennének akik eddig nem kedvelték a Barbit,egy ilyen után szimpatikus lenne nekik.Egy lány aki híres és gazdag,nemcsak szóba áll,de össze is jön egy pályaudvari takarítóval.Ennek sokan örülnének is.
2020. máj. 16. 19:48
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

Azok, akik eddig is fújtak az összes szép nőre pár aranyásó miatt, azok egy db példa miatt nem fognak megváltozni. Sőt, meg fogják ideologizálni, hogy itt is felszínes döntött Palvin Barbi, mert "biztos egy médiahack", "azért, mert jól néz ki a pasi", "biztos gazdag, csak titkolja", sorolhatnám.

(pl. itt gyakorin kaptam meg nem egyszer azt, amikor leírtam, hogy nálam kevesebbet kereső, nem kifejezetten jóképű párom volt, aki nem is bunkó, hogy hazudok vagy hogy "hát de igazából tuti bunkó, de nem veszed észre, mert nő vagy, ergo hülye", "biztos álompasi, csak te annyira felszínes vagy, hogy átlagosnak nézed"... az ilyenektől mit várunk...)

2020. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy változna meg:)

A felvázolt szituáció annyira abszurd,hogy valami média trükköt sejtenének mögötte.

2020. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
#17 Azt mondod azt gondolnák hogy az egész csak színjáték?
2020. máj. 16. 22:20
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Én a 16-os vagyok, de én is írtam ilyesmit... van olyan konteómániás incel, aki ezt gondolná, az biztos, mert "az nem lehet, hogy egy nő összejöjjön egy csóróval, mert minden nő pénzéhes, még a ronda csórók is"
2020. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
#19 Ha tényleg összejönne egy ismert modell egy csóró segédmunkással,úgy érezném,hogy kezd helyreállni a világ rendje.
2020. máj. 16. 22:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!