Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy a tévéből is jól...

Ha egy a tévéből is jól ismert szép nő, például egy modell összejönne egy szegény és csúnya férfival,megváltozna az emberek véleménye a szép nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk holnap megjelenne egy cikk,hogy Palvin Barbi szakított színész barátjával és összejött egy magyar férfival,aki munkásszállón lakik,vonatokat takarít a Keleti pályaudvaron,végzettsége 8 általános lenne,érettségije nem lenne,nem lenne jóképű,nem lenne izmos,sörhasa lenne és kopaszodna is.Ha ez megtörténne,megváltozna az emberek véleménye a szép nőkről?Nem mondanák rájuk többet,hogy aranyásók,meg hogy a pénzre mennek?

2020. máj. 16. 15:27
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Kb. bármilyen random emberrel van közös vonásom. 1-2 közös vonás édeskevés egy kapcsolathoz. A legtöbb tanult, világlátott ember egyáltalán nincs egy szinten egy léhűtő közmunkással. Ég és föld a hozzáállásbeli különbségük, intelligenciájuk, munkamoráljuk, szorgalmuk, érdeklődési körük. Lehet vkinek bizonyos téren jó személyisége, bár ez is nézőponttól függ, nem fog mindenkit meghódítani vele, és ez az élet rendje.


Az meg, hogy a gazdag pasi meg a csóró lány... hát a legtöbb esetben ez akkor működik, ha a lány baromi szép, és ezeknek az eseteknek a nagy részében is olyan ez a kapcsolat, hogy a gazdag pasi azért keres szegény lányt, mert azt tudja irányítani, tudja zsarolni a beléfektetett pénzzel... a gazdag nők meg általában azért nem ilyenek.


És megintcsak, azért nem szoktak a hozzád hasonló pasik kardoskodni, hogy:

- az NDK úszónő alkatú gazdag nők miért nem jönnek össze velük

- a 30-as, 190 centi magas, jóképű milliomos miért nem jön össze szívjóságból a 40es, kétgyerekes trafikpénztáros ronda arcú Klárikával

2020. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
48%

ma 17:59


Mi alapján mondod egy közmunkásra,hogy "léhűtő"?

2020. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
A többség az, legalábbis nagyvárosokban (ott azért, aki akar, és nem lusta vagy seggbuta, tud jobb állást szerezni magának). Nyilván falun, ahol más munkalehetőség nincs, más a helyzet, de ott nem is ismerkedne meg Palvin Barbival, most kifejezetten a kérdező által felvázolt helyzetre reflektáltam.
2020. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Kérdező...miért ne jöhetnének ki jól?Meg az hogy valaki takarító,még nem jelenti azt hogy nem lehet vele beszélgetni.Én azt gondolom,persze lehet hogy tévedek,ha egy ilyen megtörténne azzal inkább a nőknek lenne baj,szerintem azért mert azt gondolnák,hogy a Barbi nemcsak magát járatta le,hanem őket is. Azért, mert más körökben mozognak, más a témakör. Most Barbi a divatszakmában dolgozik, egy utcaseprő, akinek papucsra sem telik, majd az fog Barbival divatról csevegni. :) Biztosan...Én egyik exem szakmuki volt, betanított melósként dolgozott, nekem több diplomám van, hát...ha én nem erőltettem a témát, akkor napokig néma volt...a munkahelyemen szarul érezte magát a sok diplomás közt, ugyanakkor engem nem tudott vinni az alkoholista cimbijeihez, mert értelemszerűen nem mentem volna, meg sem merte kérdezni. Kész rémálom. A munkámról nem tudtam mit mondani neki, mert nem értette, meg nem is érdekelte, mert nem azon az értelmi szinten volt. ő irodát akkor látott, ha a munkaügyön intézett valamit, neki az teljesen más világ.


Kérdező: de amikor egy gazdag férfi jön össze,egy olyan aki bejárta már a fél világot egy szegény lánnyal,aki még a lakhelyét se hagyta el életében,ott is általában jól megvannak,nem szokott probléma lenni.Ha egy gazdag férfi szegény lánynál működik a dolog,akkor egy gazdag nő szegény férfinél miért ne működhetne?


MErt nem, mert egy férfinak kisebbrendűségi érzése lesz egy idő után és a nőt fogja okolni érte. Elmesélem, hogy nekem volt 2 gyerekes özvegy pasim, semmije nem volt a 20 éves autóján kívül, 40 évesen, mivel az exe anyjának lakásába telepedett be fiatalon. Ezt utólag tudtam meg, mert nem regélte el az első pár hétben. A szakmunkást nagy nehezen elvégezte. Persze azt hazudta, érettségije van, nyilván én meg nem kértem el a papírjait. (Sajnos. :D) Toprongyként öltözött, ahol született, onnan ki nem mozdult soha nyaralni a gyerekeivel sem. Ezt is utólag tudtam meg. Nekem nem volt gyerekem, volt lakásom, 2 diplomám, több szakmám, tehermentes lakásom, kiemelt helyen dolgozok, jól öltözök, igényem volt színházba menni, belföldön 5-6 napra elutazni évente max. egyszer, azt is panzióba, nem szállodába. Hát...mit ne mondjak, olyan kisebbrendűségi érzése volt ettől, hogy a végén még meg is ütött. Egy kínlódás volt vele minden, mindenben a rosszat látta, ha színházba akartam menni, abban is, mert ugye az pénzbe kerül, pedig a saját nyaralásom is én fizettem, mikor nagy nehezen ordítások és rengeteg könyörgés után eljutottunk. Kötözködött, soha nem képezte magát, majd sírt, hogy neki nincs pénze belföldre 5 napra elutazni, ja meg karácsonyra, névnapra, szülinapra sem, egész nap döglött, neki az volt a legjobb, ha elmehetett a haverokkal berúgni (amíg együtt voltunk nem ment el sokszor, de előtte az élettársa mellett ezt csinálta folyamatosan, a 2 gyerek mellett), motiválatlan volt, míg én képeztem magam, érdeklődtem a világ dolgai iránt, stb. Elhiheted, ha 30 éves korára egy férfinak nincs valami egzisztenciája, főleg, ha 17 éves korától dolgozik, de lakása sem, akár hitelre, akkor az egy naplopó, semmirekellő, aki elissza a pénzt, vagy ki tudja mire költi. Tapasztalat. Gondolom fiatal vagy, majd idővel rájössz, miért nem működnek ezek a kapcsolatok. Ahogy a régi mondás tartja, suba a subához, guba a gubához. Azaz párkapcsolatra lefordítva, kb. egy szinten legyetek anyagilag, végzettségben, mert a túl nagy eltérés gondot okoz előbb-utóbb. Én is azt hittem, a szerelem megoldja, hát mocskosul nem. :) Főleg mivel nekem voltak céljaim, neki meg nem. Az elején persze, nagyon lelkes volt, elhiszi az ember, hogy lehet ebből valami, de amikor leereszt a lufi, jönnek a hétköznapok, meg szép lassan kiderülnek a dolgok, akkor látszik, hogy kivel állsz szemben és hogy nem egyfelé húzzátok szekeret. Sőt...

2022. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!