Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy a tévéből is jól...

Ha egy a tévéből is jól ismert szép nő, például egy modell összejönne egy szegény és csúnya férfival,megváltozna az emberek véleménye a szép nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mondjuk holnap megjelenne egy cikk,hogy Palvin Barbi szakított színész barátjával és összejött egy magyar férfival,aki munkásszállón lakik,vonatokat takarít a Keleti pályaudvaron,végzettsége 8 általános lenne,érettségije nem lenne,nem lenne jóképű,nem lenne izmos,sörhasa lenne és kopaszodna is.Ha ez megtörténne,megváltozna az emberek véleménye a szép nőkről?Nem mondanák rájuk többet,hogy aranyásók,meg hogy a pénzre mennek?

2020. máj. 16. 15:27
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed, ha nem, a személyiségük is teljesen más, különben az a pali nem tartana ott, ahol és ha normális lenne, nem egy nála kategóriákkal dughatóbb emberre vergődne. Ja, hogy az nem szánalmas, aki egy nő esetében nem nézi a személyiséget, mert elég, ha szép? De, qrvára az. Egy agyatlan, igénytelen alja proli, aki azt hiszi jár neki a szép nő és véletlenül swm társat akar, csak valakit, aki kivakarja abból a szarból, amit magának köszönhet és amin meg sem próbált változtatni azelőtt.


Na, nekem pont ez lenne a véleményem, ha meglátnék egy ilyen párt

2020. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
#31 miért ne jöhetnének ki jól?Meg az hogy valaki takarító,még nem jelenti azt hogy nem lehet vele beszélgetni.Én azt gondolom,persze lehet hogy tévedek,ha egy ilyen megtörténne azzal inkább a nőknek lenne baj,szerintem azért mert azt gondolnák,hogy a Barbi nemcsak magát járatta le,hanem őket is.
2020. máj. 17. 14:45
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

"Meg az hogy valaki takarító,még nem jelenti azt hogy nem lehet vele beszélgetni."


Hát biztos, hogy nem egy értelmiségi színvonal.

2020. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
#33 de nem is kell mindenkinek értelmiségi színvonalon tudnia társalogni.Palvin Barbi attól még hogy ismert modell, ugyanolyan mint például egy bolti eladó lány,vagy mint egy fodrász.Tehát ugyanolyan lány mint a többi.
2020. máj. 17. 15:15
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

#34

Én télen visszamentem pár napra Magyarországra az egyetemről, ahol egy baráti összejövetelen találkoztam egy sráccal, aki utcaseprőt és érettségije sem volt.

Abszolút nem tudtunk semmiről beszélni, mert ha olyan is volt a téma, ami nem valamilyen érdeklődéshez kötött, akkor csak pislogott és olyan hihetetlen alap dolgokat nem tudott, hogy én szégyelltem magam helyette.

Nem azt írom, hogy minden utcaseprőt ilyen, vagy hogy emberileg kevesebb, mint én. Azt írom, hogy nagyon könnyen lehet, hogy két ember még egy értelmes beszélgetést se tud fenntartani, mert mindenben különböznek.

2020. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy gazdag, világlátott híresség nincs értelmileg és érdeklődésileg egy szinten egy közmunkással. Most nem az, hogy "jajj, hát el lehet beszélgetni", nyilván... de nem minden témáról, ami a gazdagabb, tájékozottabb felet érdekli. Még abban az esetben sem, ha az adott közmunkás nem teljesen proli, bár az a kivétel sajnos. Most az neked beszélgetés, ha ő mesél a kiállításokról, amit látott, az utazásairól, a vadiúj filmekről, a könyvekről, amit olvasott... a pasas meg benyögi, hogy ő meg volt a haverokkal bulizni egyszer? Még ha a közös élményeket meg is osztja a nő a későbbiekben, azért egy nála ennyivel lejjebbi szinten levő ember nem is értékelné úgy, vagy inkább a pompa részét értékelné, kihasználná.
2020. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
#36 de lehet hogy például vicces,vidám természetű lenne a közmunkás és lehet hogy a Barbi emiatt szeretne bele.
2020. máj. 17. 16:12
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

#37

És? Rengeteg olyan srác és férfi van, aki humoros ÉS emellett vannak közös vonásaink, érdeklődéseink és életcéljaink.

2020. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
#38 de amikor egy gazdag férfi jön össze,egy olyan aki bejárta már a fél világot egy szegény lánnyal,aki még a lakhelyét se hagyta el életében,ott is általában jól megvannak,nem szokott probléma lenni.Ha egy gazdag férfi szegény lánynál működik a dolog,akkor egy gazdag nő szegény férfinél miért ne működhetne?
2020. máj. 17. 16:28
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

#39

Igazából neked nem mindegy hogy kik miért vagy miért nem jönnek össze?

Másokat annyira nem érdekel idegenek magánélete, téged miért?

2020. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!