Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Extra igémyes különleges...

Extra igémyes különleges aurájú piszhlógiát tanult fiúként (bár ismerem magam nagyon)mégis viaskodás az egész életem,hiszek a determinációban,mindenem megvan pénz stb) de tapasztalok sokszor nem e világi dolgokat,van itt akik hasonló cipőben járnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:51
1 2 3 4 5
 11/42 Toboz111 válasza:
73%

Igen van.

Minden ember különleges, egyedi - az aurája is. Mindenem megvan, főleg pénz - sajnálom ez azt jelzi fogalmad sincs mi a valami. Minden túlzás, ami megjelenik az csak egy figyelem felhívó. Üres, tartalom nélküli élet, üres lélek...

Mindenki tapasztal dolgokat, valamilyen formában. Általában nem szokás róla beszélni, vagy az ember "túllép rajta", elfelejti, nem foglalkozik vele. ...és e világhoz tartozik sok minden. A keresztény kultúrkörbe nem igazán fér bele semmi, ami nem evilági, de attól még sok minden van és létezik. Attól, mert nem látod, hallod?!

A gyerekkorodban van valami amin el lehetne indulni /kedvenc játék, mi is akartam lenni, mi volt a hobbim stb./.

2020. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztalok, múltkor egy annyira büdös csöves ült le mellém a buszon, hogy az a szag nem volt evilági, ájult lettem majdhogynem.
2020. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy pszichológiát tanult vagy? Elvégezted az egyetemet vagy elolvastál 1-2 könyvet?
2020. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, az ilyen kérdezők miatt járok ide :D :D :D
2020. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
89%
#13 Ha olvasott volna könyvet, akkor csak feltűnt volna neki, hogy nem piszhológiának kell írni.
2020. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ő lehet nem is a pszichológiára gondol, hanem tényleg piszhológiára ami valami totál más
2020. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
#16 Ja, lehet, hogy ez egy új tudományág, csak mi nem értünk hozzá! “Piszhológia elméletben és gyakorlatban. 1 félév, 5 kredit.”
2020. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem jól olvassátok: piszhlógia. Nincsenek benne fölösleges o betűk.

Brit tudósok kiderítették, hogy a piszhlógia lesz a 74. -lógia végű magyar főnév.

2020. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2020. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Jó napot kívánok mindenkinek!

Dr. Nagy Hortenzia vagyok, piszhlogus, Misztériumi egyetemen végeztem. A piszhlogia túlvilági asztralis lényeket vizsgál, illetve földön kívüli civilizációkat kutatunk fel, tartunk velük kapcsolatot, merkava energia ruhában utazunk különböző galaxisok lakóihoz.

2020. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!