Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Extra igémyes különleges...

Extra igémyes különleges aurájú piszhlógiát tanult fiúként (bár ismerem magam nagyon)mégis viaskodás az egész életem,hiszek a determinációban,mindenem megvan pénz stb) de tapasztalok sokszor nem e világi dolgokat,van itt akik hasonló cipőben járnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
95%
#20 És extra igémyes különleges auránk is van!!
2020. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Piszhlógia, de aranyos ! :)Ezt elmentem egy humorosba. :):)

Amúgy én nem szoktam ilyen speciális dolgokat tapasztalni; hát ilyet, ami ilyen paranormális és szembejön; de mondjuk nekem erre nincs is szükségem, mert én eleve hiszek bennük. PL a szellemek létezésében .

2020. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
#20 Bmeg, egyikőtöket itt hagytátok, és most a gyakorin virgonckodik...
2020. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a Plejáldokról jöttem trompológus sulamiaszter vagyok.
2020. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

A te helyesirasod, ami nem evilagi, ezt mi is megtapasztaltuk az iment.


Nem vagy te semmenyire sem igenyes, sot, kifejezetten igenytelen es tanulatlan irasmodod van. Se a helyesirast (szavak helyesirasa, kozpontozas, kotojel es zarojel hasznalata, stb.) nem ismered, sem a szavakat-szokapcsolatokat (“filozofálok veled“...), se annak a nevet, amit annyira, de annyira megtanultal (“piszhlógiát”)...

2020. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretnék még a kérdezővel beszélgetni egy kicsit, kár lenne, ha megsértődne rajtunk, igénytelen parasztokon (elnézést a királyi többesért). Én a megértés minden formájára képes vagyok.
2020. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Saját lakásom +autóm van ,egyedül tartom fenn magam.A sok droidot csak sajnálni tudom akinek még a mama mossa a szaros gatyáit.Lehet persze véleményed attól hogy még anyádék tartanak el,de 0.00000 értékű a vélemémyed mert mert még óvodás vagy nem önellátó.Okoskodhatsz itt,attól még apádtól lopod a netet.Szégyen vagy élősködő.Majd ha eljutottál oda hogy önállóan élsz,akkor lehet véleményed.Hogy szokta anyád mondani?-Menj zuhanyozni drága kisfiam mert büdös vagy!
2020. jún. 7. 18:54
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

“ Majd ha eljutottál oda hogy önállóan élsz,akkor lehet véleményed.”


Te aztán tényleg nagyon értesz a piszhlógiához!

2020. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Vicces mekkorat valtozott a helyzeted, amikor meg a hozzaszolasban csak fiu voltal, mostanra hirtelen osszejott sajat lakas, sajat auto, onellatas is. Gyorsan felnottel, egy nap is eleg volt hozza.


Amugy elarulok valamit: sajat lakas, sajat auto csak akkor szamit valamit, ha TE szedted ossze ra a penzt.

De intelligenciat akkor sem ad (sot stilust, vagy semmilyen mas emberi erteket sem), sot semmennyi (kepzelt vagy valos) penz sem fog ezek a hianyossagon segiteni...

2020. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
90%
Sya, van barátnőd? Írtad h van pénzed, mijen kocsid van?
2020. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!