Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Extra igémyes különleges...

Extra igémyes különleges aurájú piszhlógiát tanult fiúként (bár ismerem magam nagyon)mégis viaskodás az egész életem,hiszek a determinációban,mindenem megvan pénz stb) de tapasztalok sokszor nem e világi dolgokat,van itt akik hasonló cipőben járnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:51
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
2015 Mazda 3 autóm van.A kecómat+autómat saját pénzből vettem,segítség nélkül.Régóta saját önálló életem van,csak 1 kérdést írtam ide,de úgy látom hogy sok csótány van itt.Pedig leírtam világosan,nem tudom melyik szó nem értelmes?Addig míg anyádék tartanak el,nem vagy nevezhető fiúnak de még kislánynak sem.Egy élősködő halovány icike-picike szardarab vagy aki okoskodik a számítógép előtt.Hogy szokta anyád mondani?-Kapcsold ki azt a kú.va gépet mert nem te fizeted az áram számlát!!!!
2020. jún. 9. 19:49
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Huuuh, hát, Kérdező. Nem semmi. Te valami zseni lehetsz.


Jaaa, nem. Csak egy kis senki, aki itt pattog. :D Egyébként egyre nevetségesebbé teszed magad minden hozzászólásoddal, nem zavar?


Szánalmas troll.

2020. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! A STÍLUS MAGA AZ EMBER! Nem az autó, pénz, meg a kecó tesz igényessé valakit, hanem a stílusa. Sajnos abban neked volna hova fejlődni, mert egyelőre úgy fest, hogy csak arra vagy képes, hogy színvonaltalanul szidalmazod a hozzászólókat. Most neked komolyan ez kell az önértékelésedhez, hogy személyeskedjél meg trágár jelzőkkel illess ismeretlen embereket? Mit mond erről a piszhlógia? Le kéne mosnod a zuhany alatt az aurádat, mert tiszta mocsok ettől a sárdobálástól, amit művelsz itt. Ráadásul az még mindig nem derült ki, hogy tulajdonképpen mi is lenne a mondanivalód?! Egyelőre úgy tűnik, hogy elég nagy bajban vagy, de ebből nem fogsz tudni kimozdulni, amíg így állsz hozzá! Azon nem lehet segíteni, aki semmi szerénységet nem hajlandó tanúsítani, csak azt ordibálja, hogy ő milyen tökéletes, mások meg csótányok hozzá képest.
2020. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
87%

Egy cseppet hasonlitasz arra a kérdezőre, aki itt dicsekedett, hogy gazdag lett, és az öregasszony vissza tért, de neki van új fiatal barátnője, aki hitt benne..


De, extra igényes, pszichológiát tanult alatt n.tudom mit értesz, mert az első, az önismeret.

Először magadat kéne tudnod irányítani, nem rivorltrit szedni, és frusztraltsagodat gyógyszer nélkül, vagy ittas állapotban a gyakori kiélni.


Hallgattam Havas Bélat is, tudom miről beszélek.


Szerintem te elvégezték egy büfé szakot, és ott volt egy év pszichológi.


Vagy talán azért írod mert ilyeneket hallgatsz a yt-on?


Nem támadás.


A te problémád, hogy N találtad meg a helyed az életben.

És gyenge vagy.


Tanulj önismeretet, sokkal többet sportolj.

Inkább Eckhart Tollet hallgass.

Először is.

2020. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
#34 vagyok és csak zárójelben jegyzem meg, hogy az egészen biztos, hogy a kérdező nem a hivatalos oktatási rendszerben képezte magát, merem remélni, hogy nem züllött oda a felsőoktatás, hogy ilyen fogalmazási és logikai készséggel megtartson valakit. A szintből inkább azt gondolom, hogy a kérdező inkább amolyan önmegvalósító, esetleg konspirációs videókat nézett, az előbbi ültetheti el azt a hitet, hogy piszhlógiában művelt valaki, a második meg azt, hogy mindent jobban tud másoknál.
2020. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
valaki itt írta, hogy Havas Béla, asszem, az Hamvas, hogyha egyre gondolunk, csak a pontosítás kedvéért csak ennyit fűznék hozzá. de létezhet akár Havas is; de akit én tudok, Hamvas.
2020. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Autocoreect átírta, bocs

Hamvast akartam írni

2020. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj miiilyen szemetek vagytok, hogy szívjátok ennek az okos, igényes és tehetős aurájú férfiúnak a vérét... (🤣🤣) Ritka az ennyire szórakoztató kérdés, ilyen kreatív válaszolókkal.

"Kedves" kérdező!

Le tudnád írni nekünk az elragadó kérdésedet egy kicsit részletesebben, hogy mi - akik a "piszhlógiában" nem jártasak - is értsük? Mitől félsz, hogyan hat rád a halál gondolata,milyen emberi tapasztalatok iránt érdeklődsz?

Tisztában vagy vele, hogy a Rivotril mellékhatása akár hallucináció és ingerlékenység is lehet? Beszéltél erről az orvosoddal?

2020. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjátok, hogy rivotrilt szed?
2020. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Lásd: kulcsszó!
2020. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!