Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha egy született...

Mit tegyek, ha egy született lúzer vagyok, aki ráadásul bármit tesz, rossz, ronda és senkinek sem kell?

Figyelt kérdés

Én egy igazi nyomorék vagyok. A külsőmet és a belsőmet inkább hagyjuk, azt nem részletezném, meg biztos az lenne, hogy jajj biztos szép vagy, csak bebeszéled magadnak, pedig nem, ez az igazság.


Igaz, nincs önbizalmam, de mire lenne? A tokámra? A szem alatti karikáimra? A béna pofámra? Az undorító hajamra? Vagy az asszimetrikus arcomra?


Na mindegy...

Nekem sose volt barátom, de próbáltam javítani a külsőmön. Keményen edzettem, hónapokig diétáztam, új ruhákat vettem, elmentem kozmetikushoz. Erre tessék! Ugyanúgy nincs senkim, ugyanúgy beszólt akarva-akaratlanul a buszmegállóba egy fiú, a többi csak röhögött rajta.

Rám senki nem figyel fel, a kutyának nem kellek.

Aki meg nem edz, nem csinál semmit, annak meg van millió-egyszáz pasija.

És igenis szánalmas és szégyelnivaló dolog, hogy még így sincs senkim és így is én vagyok a viccek tárgya. Szánalmas vagyok és egy lúzer. Hiábavaló volt a diéta, hiába volt a sok edzés, pénzkidobás volt a kozmetikus.


Ennél nem tudok már többet tenni, ez a max. És még így se kellek senkinek... egyáltalán miért élek?



2020. jún. 10. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Hasonló cipőben járok ,nekem is karikásak a szemeim, nem vagyok jó beszélgetőtárs, meg egy csomó, amit felsoroltál, de mivel én nem lány vagyok, ezért engem ez hidegen hagy :D


Egyébként nem tudom mi a kapcsolatod az anyukáddal, de csak nem lúzer, ha sikerült beilleszkednie a társadalomba és téged felnevelni. Ha ő van neked akkor szeressétek egymást. Hidd el még férfiból lehet több van, aki olyan mint te, LEHETELEN, hogy valakinek ne kelljél, sokaknak (legyen fiú vagy lány) még rosszabb a helyzete és pont ugyanolyan embert keresnek, mint te.

2020. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Anyám nem illeszkedett be a társadalomba, egyáltalán. És az, hogy felnevel, az egy dolog. Attól még ugyanolyan lúzer.
2020. jún. 11. 11:33
 13/17 A kérdező kommentje:
És igenis lehet, hogy senkinek nem kellek. Itt van rá a bizonyíték ez a másfél év. Ha ennyi idő után, és ennyi munka után is csak vicc tárgya vagyok, akkor valószínűleg egy életre az is maradok.
2020. jún. 11. 11:34
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem teljesen értem mit értesz az alatt, hogy lúzer anyukád, de ha csak azt, hogy csúnya meg nem tud beszélgetni, akkor ne szidd, ha szeret téged. Gondolom munkája is van és mindent elintézett, ami a gyerektartáshoz kell, tehát csak beilleszkedett. A gyakorin is több 100 embert találsz, aki ugyanolyan, mint te. Ők biztos elfogadnának téged, sőt olyan emberre várnak, mint te.


Lehet azért gúnyolnak a csúnyaságod miatt, mert te is elhiszed, hogy az vagy és így a tökéletes célpont vagy a gúnyolásra. Ismertem olyan lányt, aki bűnronda volt, mégis a legtöbb fiú őt akarta, a lányoknál is a középpntba volt, úgy viselkedtek vele, mint a legszebbel. Ismertem olyat is, aki szép volt mégis gúnyolták, meg olyat is aki átlagos votl, gúnyolták, és aztán meg azért gúnyolták, mert lefogyott és szép lett. Hiába nem hiszed el, lehet tényleg csak te gondolod magad csúnyának. Egyébként a fiúk között ez nem volt baj, a csúnyát is befogadták úgyhogy mondom én, hogy a lányokkal van a baj.

2020. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Együtt érzek és velem is pont ugyanez van :( vicc vagyok, csúnya, kövér, tehetségtelen, lassú felfogású, sikertelen, magányos, egy forever alone lúzer.
2020. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%
Ti még nem láttátok azt a csomó filmet, amiben a csúnyácska színésznő full gázból indul, majd megmutatja, milyen ragyogni?
2020. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!