Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a fiatal lányok,akiknek...

Azok a fiatal lányok,akiknek 20 évesen már jogosítványuk van és autóval járnak, jómódúak a szüleik vagy van egy jómódú párjuk?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lányt látok autót vezetni,és sokan nincsenek többek 20 évesnél.És egész jó autókat vezetnek,Ford,BMW,Merci stb.Persze lehet hogy a szüleiké az autó de a jogosítvány megszerzése meg a benzin se 2 forint.De honnan van rá pénzük?Sok ember még havi 10 ezerért sem tud egy bérletet megvenni.Egyébként van egy lány akivel barátok vagyunk,és megvan a jogsija,sőt autóval jár,de nem akarom tőle megkérdezni hogy miből tellt neki rá,az biztos hogy nem a pasija adott rá pénzt neki,mert nincs pasija.Gondolom a szülei.Amúgy annak ellenére,hogy 20 éves és autója van,a legnormálisabb lány akit eddig ismertem.Az még a jövő titka,hogy lesz e több barátságnál.

2020. jún. 30. 12:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%
20 éves korra maximum egy régebbi használt autó árát lehet munkából összespórolni, inkább szülői segítséggel vesznek ilyen fiatalon autót.
2020. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#11 valószínűleg annál a lánynál is ez van akit ismerek a szülei adhattak rá neki pénzt.De nincs ezzel semmi baj szerintem.Ha nekem lenne gyerekem és jól állnék anyagilag én is vennék a gyerekemnek autót.
2020. jún. 30. 12:59
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem gond, ha támogatják a szülők a gyereket, ha megtehetik. Nekem a jogsi még kimaradt, középiskolában megcsinálhattam volna kedvezményesen, de én inkább nyelvvizsgázni akartam, mert az később a diplomához is kellett, és le akartam tudni minél előbb, viszont a nyelvtanfolyam időpontjai és az autós tanfolyam időpontjai ütköztek, aztán később más miatt nem fért bele az időmbe. Ha most jogsit szereznék, akkor inkább bérelnék autót, mert annyira nem használnám ki, hogy megérje fenntartani egyet, nagyon jó a tömegközlekedés a munkahelyemre, semmit nem nyernék autóval, főleg, hogy a munkahelyem közelében elég gyenge a parkolási lehetőség, itt inkább a tömegközlekedésre helyezték a hangsúlyt.

Nagyobb bevásárlásokra vagy kirándulni meg bérelt autó is jó.

2020. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a szüleim fizették a jogsimat. Nincs autóm, apukámét vezetem néha, ami sportfokozatos autó, úgyhogy én is szokatlanul nézhetek ki a volán mögött a korommal. Ha akarnék egy kocsit, akkor valószínűleg kapnék, de nem tudnám kihasználni jelenleg, még egyetemista vagyok, úgyhogy nincs szükségem rá.

Nem értem, hogy ez miért olyan hihetetlen, szerintem sokkal ritkább az, hogy valakinek ennyi idősen a párja veszi. Lehet a barátnőd is a szülei kocsiját vezeti, ha meg saját, akkor lehet kapott egyet tőlük. Esetleg mindkét szülőjének van egy-egy kocsija, ezért tudja használni gyakran.

Nekem nem kéne egy olyan bika autó, mint ami apukámé, de nyilván használom, ha kell. Egyébként meg ez céges autó, a benzint is a cég fizeti. De akinek a saját kocsija ilyen jó autó, annak erősen kétlem, hogy pont a benzin fizetése lesz megterhelő, nyilván gond nélkül telik rá.

Azt pedig egyáltalán nem értem, hogy miért ne lenne normális, attól még, hogy van autója. Neked fontosabbnak tűnik a pénz kérdése, mint neki. Lehet ő kevésbé felszínesen szemlél téged, mint te őt. Nekem eszembe sem jutna ilyeneken agyalni, vannak barátnőim, akik kaptak kimondottan drága autókat a szüleiktől, de addig is kedveltem őket, most ettől se jobb se rosszabb nem lett a viszonyunk, nem függ össze a személyiség azzal, hogy van egy saját kocsijuk :DD őszintén nem értem, hogy ez neked hogyan jött ehhez.

2020. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan nem jogsira költöttem a pénzem mert nem érdekelt a vezetés, de 20 éves koromra simán vettem magamnak saját zsebből 300k-ért laptopot, az többe került mint a jogsi. Fogtam magam, nyárra elmentem 19 évesen a város egyik gyárába melózni, összejött ennyi pénz gond nélkül. Ha elmúltál 18 akkor már műszakozhatsz is, nem nagy valami nyári melót találni.

N

2020. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem értelek. Mikor 20 éves voltam, én is volt hogy vezettem szüleim autóját, mert odaadtak, ha valamiért kellett. Mivel egyetemen tanultam, saját bevételem nem volt, nyilván a benzint sem fizettem. Nem volt új prémium autó, de ha az lett volna a csaladi autó, azt is odaadták volna, nem ezen múlik. Én férfi vagyok, de ha lánynak születtem volna, akkor engem is láthattál volna, mikor annyi idős voltam. Ahogy anno feleségem is vezette a szülei autóját.


Az meg, hogy prostitúcióval vádolod őket olyan, mint ha téged olyannal vádolnának, hogy azért nem jársz BMW-vel, mert elqrvázod a pénzed.

2020. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Justordinaryboy válasza:
65%
Milyen kérdés ez?:D tehát ha valaki lány, akkor nem teheti le önerőből a jogsit.
2020. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

A drágább kocsikat gondolom családi segítséggel vették, vagy a családtól kapták.

Jogsit egyébként simán ki lehet spórolni, ha dolgozol gimi mellett, és félreteszed a pénzt. Ha nem csak nyaranta dolgozol, hanem suliidőben is hétvégenként vagy délután, akkor még egy párszázezres autóval is megajándékozhatod magad érettségi után.

2020. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim fizették a jogsimat, 19 évesen tettem le. Az ő kocsijukat használtam, benzint ők fizették. 28/N
2020. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 veterán vas ***** válasza:
66%

Egyik ismerősöm 18 éveskorától dolgozik.

20 éves korában vett egy ezres opelt 200-ért és naponta használja.

Sokat dolgozik és meggondolja mire ad ki pénzt.

Konkrétan az autót is azért vette, hogy könnyebben/gyorsabban jusson el a munkahelyére.

Mi ebben a hihetetlen?

2020. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!