Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a fiatal lányok,akiknek...

Azok a fiatal lányok,akiknek 20 évesen már jogosítványuk van és autóval járnak, jómódúak a szüleik vagy van egy jómódú párjuk?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lányt látok autót vezetni,és sokan nincsenek többek 20 évesnél.És egész jó autókat vezetnek,Ford,BMW,Merci stb.Persze lehet hogy a szüleiké az autó de a jogosítvány megszerzése meg a benzin se 2 forint.De honnan van rá pénzük?Sok ember még havi 10 ezerért sem tud egy bérletet megvenni.Egyébként van egy lány akivel barátok vagyunk,és megvan a jogsija,sőt autóval jár,de nem akarom tőle megkérdezni hogy miből tellt neki rá,az biztos hogy nem a pasija adott rá pénzt neki,mert nincs pasija.Gondolom a szülei.Amúgy annak ellenére,hogy 20 éves és autója van,a legnormálisabb lány akit eddig ismertem.Az még a jövő titka,hogy lesz e több barátságnál.

2020. jún. 30. 12:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%
Az újabb autókat nem 200 ezerért dobálják manapság, még használtan sem. Vagy szülők autója, vagy a munkahelyen céges autó, vagy kapta, esetleg autóhitellel.
2020. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok lány, egyébként meg anyám kopott Suzukijával járok, ha úgy van.


Egyébként a jogsi megszerzése kb. 300 ezer. Nyári diákmunkázással összehozható az ára.


Az autók márkáját sosem figyeltem, csak ne legyenek a közlekedőtársak görények! Különben is, kocka Ladát tervezek venni.


20F

2020. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
34%
marco polo te vagy az?:D
2020. júl. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
95%
Igaz,én nem lány vagyok, de szakmunkás és 20 évesen már javában dolgozok. Nem szégyellem a szakmunkásképzőt, mert jó vagyok a szakmámban, nagyon jól keresek, sokat dolgozok, rengeteg a munkám. A jogsit a szülők fizették, de azóta visszaadtam az árát, igaz nem kérték. Saját pénzből vettem autót, egyet amivel dolgozok, ez egy Nissan navara, a másik ami az úgymond “ünneplő” autó, az egy lexus. Mindkettőt újan, kp. ra vettem. Megdolgoztam értük, tehát joggal vagyok büszke rá.
2020. júl. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem olyanokra gondoltál, hogy honnan lehet az autó, aki, kb 1-2 éve érettségizett, 1-2 éve dolgozik ( ha dolgozik) vagy még suliba jár, de 20 milliós saját ( nem szülőké) autóval jár?
2020. júl. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
92%

"ez a lány pedig szép is,kocsija is van,vezetni is tud,és mégis szóba állt velem" kérdező, te fura vagy. Azt hittem már elmúlt az idő amikor egy kocsi menőnek számít.

És 14-től is idéznék, "Lehet ő kevésbé felszínesen szemlél téged, mint te őt". Tehát le kellene vetkőznöd ezt a tipikus menő vagy nem menő valami hozzáállást. A jogsi nem nagy dolog, sokszor a szülők segítenek. Drága kocsi valószínű a szülőktől van, olcsóbb lehet hogy a saját keresetből. Mindenesetre ne kérdezz rá, mert semmi közöd hozzá. Ha akkora barátnők vagytok lehet hogy ő magától mondani fogja.

2020. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

20 évesen nemhogy kocsim, de jogsim se volt. Vagy a szüleié, vagy ők vették neki. Mivel nincsen pasija, az is felmerült bennem, hogy lotyó. Ennyi. Pár külföldi körúttal összepucsítja az árát.

Veled is lehet azért kedves, mert kuncsaftnak akar :D

2020. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
75%
28 évesen még elkérték az igazolványomat, ha piát vettem, ne abból indulj ki, hogy mindenki húszéves, akit te annak hiszel. Az meg elég szánalmas, aki szerint minden lány k-rva, ha van pénze.
2020. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
#26 fiú vagyok😀
2020. júl. 5. 17:35
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy. Akkor értsd úgy, hogy "ha akkora barátok vagytok" .

Meglep hogy még 26 évesen is így gondolkozol. Ha ennyidősen olyat mondasz hogy furcsának találod higy egy szép lány aki tud vezetni és kocsija is van a barátod, akkor te vagy a fura.

2020. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!