Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám leplezni a lány...

Hogyan tudnám leplezni a lány előtt,akivel randizni fogok,hogy buta vagyok?Hogy csináljam,hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Randizni fogok egy lánnyal.Mivel eddig csak leveleztünk,de nem találkoztunk,ő nem tudja hogy én egy eléggé ostoba fiú vagyok.El tudnám valahogy titkolni a randin,hogy buta vagyok,vagy ez úgyis ki fog derülni számára?Abban az esetben nem lesz második randi.

2020. aug. 7. 22:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron találkozni akartok, akkor szerezz egy szemüveget. Tanulj be néhány olyan szót, amit leginkább az okos emberek használnak. Bólogass, ha beszél a lány, és mondd az is, hogy egyetértessz vele. Néha rágcsáld meg a szemüveged egyik szárát, az annyira intellektuális hatást kelt.Nézz rá mindig nagyon okosan, mint egy németjuhász kutya. De soha ne éreztesd vele az intellektulás fölényedet😁
2020. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 igen,az lenne jó,ha végig ő beszélne.Azt gondolná,hogy azért nem beszéltem,mert ő nem hagyott szóhoz jutni.Azt már előre elterveztem,hogy találkozásnál bemutatkozom neki,és megdicsérem milyen csinos.Hogy utána mit fogok mondani,azt már nem tudom.
2020. aug. 7. 22:32
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt is mondhatod, hogy azért nem beszélsz sokat, mert zavarba jöttél a szépségétől, és egy pillanatra el is állt a lélegzeted tőle, és szerencséje van, hogy nem szorultál újraélesztésre.
2020. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#13 miután megdicsértem milyen szép,megemlítem hogy milyen meleg van,majd megkérdezem tőle hová szeretne menni,hová üljünk be.Eddig még jó leszek.
2020. aug. 7. 22:43
 15/23 anonim ***** válasza:
Én szerintem te igen jól szórakozol most az írásokon, és a fejemet rá merem tenni, hogy pont fordítva van nálad:D
2020. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Miben fogadjunk?:D
2020. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

Nem vagy buta, normálisnak tűnsz

Nem baj, hogy nem mindenben vagy jártas

Kérdezhetsz is amikor beszél, a legtöbb ember szeret mesélni

2020. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. :)


Érdemes tényle őt hallgatni, visszajelzéseket küldeni amikől mesél.

A lányok odavannak ha figyelnek rájuk.


Illetve, ha megakadnál, küldök két linket. Ezekből kiszedhetsz párat, a végszükség esetén kellene. :)


[link]


[link]


Jó tanács! Ha a kérdésekhez folyamodnál, semmiképp ne a telefonodból olvasd fel randin.


Inkább tanulj meg párat (nem kell az összeset) és ha megakad a beszélgetés, lesz eszköztárad. ;)


És a legfontosabb!


Légy őszinte önmagad!


Szurkolok! :)

2020. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

Most a lanynak akarsz megfelelni es ezert magadra eroltetsz egy elvarhato viselkedesi format, vagy meg akarod szerettetni magad es akkor eleg ha hozod a szokott stilusodat.


Tehat ha megjatszod magad idovel ugy is lebuksz hiszen kifogsz esni a szerepedbol ... viszont ha szimpatikus lesz neki a 'butasagod' abbol meg tartos kapcsolat is kerekedhet.


Randinal a tokodnek kell kemenynek lenni, nem elmebajnoksagra keszulsz.

2020. aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Ki fog derülni, mégse vagy olyan buta, mint amilyennek képzeled magad. Amúgy sok lány inkább a humort többre értékeli, mint az intellektuális beszélgetést. Na meg az őszinteséget.
2020. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!