Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki életképtelen...

Van itt olyan aki életképtelen selejt? Ne vegyetek magatokra, én is az vagyok sajnos. Szerinted miért vagyunk ilyenek? Mi a terv a jövőre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 11:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

Ha annak tartod magad, akkor az is leszel és mások is annak látnak majd.

Miért gondolod, hogy életképtelen selejt vagy? Egy kis önbizalmat nem ártana összeszedned.

2020. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%

Én is annak bizonyulok egyre inkább. Az okok a gyerekkoromban keresendők. Egy ideig elhittem, hogy sikerült megváltoznom és nem leszek olyan, mint a szüleim, de az csak egy rövid jobb időszak volt.

A terv az, hogy ne érjek le a tenger aljára, próbáljak legalább kisebb sikereket elérni, ne kelljen mindenért csak szégyellnem magam.

UI Pszichológus nem segít. Senki nem segít. Aki akar, se tud. Mind egyedül vagyunk.

2020. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz a kifejezés alatt? Én spec. az élet egyik területén kifejezetten sikeres vagyok, más területén meg már nem. Nem tartom magam életképtelennek, egyszerűen csak nem tudok és nem is akarok mindenáron beilleszkedni olyan emberek közé, akikkel két mondatot nem tudok beszélni.
2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
2%
én ismerek ilyet, kizártam az életemből. nekem ilyen emberekre nincs szükségem. tudtommal még életben van, dolgozik, nem a szülei nyakán él, párkapcsolatai is vannak,, egyetemet kezdett nemrég, de én már nem vagyok kíváncsi rá. ettől függetlenül örülök hogy elvan
2020. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó! Nem az ilyen emberre mondják, hogy életképtelen...
2020. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
#5 az volt, mielőtt olyan helyzetbe lett kényszerítve hogy nem lehetett az
2020. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem életképtelen volt, hanem lusta és vagy könnyelmű. Aki ténylegesen életképtelen, az nem állja meg a helyét sehol, mindenhonnan kirúgják vagy eljön. Barátai sincsenek párkapcsolata meg valszeg az életben nem lesz. Ismerek ténylegesen életképtelen embert, az nagyon nem ilyen.
2020. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
jogos, lehet csak lusta volt és tapasztalatlan. de igazából nekem tökmindegy, már nem vagyunk kapcsolatban
2020. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Oks, csak akkor nem a kérdező kérdésére válaszoltál. :D Bár igazából ő maga sem fejtette ki, mit ért életképtelen alatt.
2020. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
lehet. de a kérdést fenntartottam, így többen látták, akik talán tudnak jó válaszokkal szolgálni. és igen, az életképtelen nem egy konkrét fogalom
2020. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!