Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki életképtelen...

Van itt olyan aki életképtelen selejt? Ne vegyetek magatokra, én is az vagyok sajnos. Szerinted miért vagyunk ilyenek? Mi a terv a jövőre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 11:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mindig lesz jobb, kérj segítséget szakembertől! Ne add fel a reményt!
2020. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Annyi titkot is elárulok, hogy hiszek Jézusban, és olvasom is az evangéliumokat. Tanultam már Tőlük sok dolgot. Ő is egy szakember. Néha néha segít... =)
2020. okt. 16. 15:56
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
21,aranyos vagy, de egy szakember is csak kiröhögne. Nincs igazából okom a boldogtalanságra, csak össze kéne kapnom magam. Nincs jogom panaszkodni. Már ide se kellett volna írnom, a kérdezőt is csak lehúzom. Bocsi
2020. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Nekem is eszembe jutott az öngyi kötél. De még élni akarok! Jobb ha nem leszel azért öngyilkos... Ne legyél. Van számítógéped ami jó! Tehát valami könnyű munka kellene. Zenekar alapítás nem jó? Én harmizok, és akarok alapítani.
2020. okt. 16. 16:00
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez jutoo nekem is eszembe. Nagyon durva depresszióm van. Állandó öngyilkos gondolataim vannak.

Nem megyek orvoshoz mert tuti hogy a pofámba röhögne. Meg mit érdekli az ilyen orvosokat mi van velem. Felir egy gyógyszert és kész.

2020. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
#25 pszichológus nem ír fel gyógyszert
2020. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék megtanulni zenélni valamit, de botfülem van sajnos. Alsóban fel voltam mentve énekből :D

Az elmúlt fél évben egy csomó helyre jelentkeztem, de sehova se hívtak be a vírus miatt. Most egy új egyetemmel próbálkozom, miután az előzőről kibuktam.

2020. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Én már sok Paddy-s dalt tanultam meg hallásból és sok jó zenét tanultam meg :D


eddig kis rendezvényeken léptem fel néhány percig. Jó lenne egy bandában játszani :D

2020. okt. 16. 16:07
 29/40 anonim ***** válasza:
Hallás után? Nagyon tehetséges lehetsz akkor, drukkolok hogy sikerüljön a zenekar! :D
2020. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Köszi. Íme az egyik kedvenc zeném :D nagy nehezen, de sikerült megtanulnom:


https://www.youtube.com/watch?v=bQBIFOFjl_Y


tök könnyű :)

2020. okt. 16. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!