Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit vár az a férfi,aki leszólí...

Mit vár az a férfi,aki leszólít egy lányt,vagy nőt és közli vele hogy közösülhetnének?Hogy a lány majd azt mondja jó?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért jutott eszembe mert az előbb olvastam egy 2 évvel ezelőtti történetet,hogy egy lány ment hazafelé a busszal késő este és a buszon a sofőr leszólította.Kérdezte a lánytól meddig megy,ő mondta hogy a következő megállónál leszáll,erre a sofőr mondta neki,akkor már nincs ideje elcsábítani.Aztán megkérdezte a lányt,nem e megy vele még egy kört,a lány mondta hogy nem,erre a sofőr azt mondta neki hogy pedig dughatnának egyet.A lány mondta,akkor biztos nem és írta hogy ezután remegve szállt le a buszról.De ha már leszólította a lányt,miért nem kért inkább tőle valami elérhetőséget?Mit várt ettől a dughatnánk egyettől?Egyébként a sofőr tagadta hogy ezt mondta volna a lánynak,be volt kamerázva a busz,de csak kép készült, hangfelvétel nem.Úgy tudom a sofőrnek nem is lett semmi baja ebből,ha jól tudom csak figyelmeztették.

2020. okt. 22. 13:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

#8

Már ne is haragudj, de ha szimpatikus valaki, megadom az elérhetőségemet, ha nem szimpatikus, nem adom meg. Nem minden ember egyforma és nem is egyformán közelít mindenki, így megvan a jogom ahhoz, hogy csak annak tegyek meg bármit, akinek szeretnél.

Vagy te ugyanúgy reagálnád le egy szép és vicces lány közeledését, mint egy csúnya bunkóét?

22/L

2020. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 TR75 ***** válasza:
8%

#10

Nem volt szó szexről


#11

Vagy megadjuk a számunkat egy ismeretlennek, vagy nem. A szimpátia másodlagos. (Nem mellesleg, tele a net történetekkel szimpatikus emberekről, akiket alig tudott levakarni magáról a delikvens, mert kiderült, hogy csak jó volt a marketing, de a felszín alatt ragadozó volt az illető.)

2020. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%

#12

Nincs olyan, hogy csak ezt lehet, vagy csak azt. A srácnak semmi köze ahhoz, ha B srácnak megadom a számomat, mert a két eset egymástól független.

Az pedig, hogy a szimpátia később hova vezet, az már egy másik kérdés. A barátommal (vásárlás közben szólított meg) meg volt a kezdeti szimpátia, kapcsolat lett belőle.

22/L

2020. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Mi az hogy a szimpátia másodlagos? Nyilván az emver szimpátia alapján tesz mindent az életben. Ez van, el kell fogadni.
2020. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 TR75 ***** válasza:
5%
Hm. Akkor ne keverjük bele azt, hogy ismeretlen. Szimpatikusnak megadod (függetlenül attól, hogy ismered-e), a nem szimpatikusnak meg nem (függetlenül attól, hogy ismeretlen-e vagy sem). Mondom, hogy ez független attól, hogy ismeretlen-e.
2020. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem független, az is egy tényező.
2020. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 TR75 ***** válasza:
89%

#14

"Mi az hogy a szimpátia másodlagos?"


Erre reagáltam, nem csak úgy bele a levegőbe:

"Alapvető szabály, hogy ismeretleneknek nem adunk meg elérhetőséget"


Amúgy, csak hogy elmondjam, a #9-es válaszoló írta a legszimpatikusabb választ.

Férfiként kaptam én is ajánlatot néha, tudtam azt mondani, hogy bocs, de nem, nem háborodtam fel, nem küldtem el az anyjába a nőt, pedig volt, aki nem is volt szimpatikus.

De azért ne mossuk egybe a szimpátiát, az egyszerű kérdést, és a "szexuális megjegyzéseket".

2020. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Én vagyok a 9-es is, a 10-es is, és a 14-es is. A 9-esben is leírtam hogy HA BEJÖN és nincs senkim, akkor benne lennék. Tehát ha szimpatikus. Ez elengedhetetlen.

Ha nem szeretnék vele lefeküdni, akkor meg közlöm vele kedvesen. Nem háborodok fel, de ez nem azt jelenti hogy engem bárki megdughat aki csak akar.

Ahhoz meg már elég nagylány vagyok hogy "ismeretleneknek nem adunk meg elérhetőséget"

Egyszer mindenki ismeretlen volt, nem úgy születtünk hogy bárkit is ismertünk volna a saját családunkon kívül.

Ha anno nem adtam volna meg a barátomnak a számom, akkor most egyedül ülnék otthon és rettegnék a világtól, hogy a csúnyagonosz ismeretlenek bántani akarnak, ezért inkább nem nyitok senki felé.

2020. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

a lanynak "szerencseje" volt, hogy a sofor kezdett ki vele, aki nem szallhat le a buszrol es mehet utana. sajnos nem egy eset elofordult amikor a no visszautasitott valakit, az illeto pedig fizikai erejet kihasznalva utanament es leteperte, majd meg is olte.

lehet nehany ferfinak ez jo vicc, de ha velem tortenne, az eletemet feltenem konkretan, csak mert visszautasitottam

2020. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%

19:

Ennek mi köze ahhoz, hogy a sofőr megkérdezte, hogy dugna-e? Ha csak megkérdez ilyet, a nő meg nemet mond, majd mindenki megy a dolgára, az egyáltanán nem zaklatás. Más kérdés, hogy munkaidőben nem szabadna az utasokat kérdezgetnie magánéleti célból.

2020. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!