Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit vár az a férfi,aki leszólí...

Mit vár az a férfi,aki leszólít egy lányt,vagy nőt és közli vele hogy közösülhetnének?Hogy a lány majd azt mondja jó?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért jutott eszembe mert az előbb olvastam egy 2 évvel ezelőtti történetet,hogy egy lány ment hazafelé a busszal késő este és a buszon a sofőr leszólította.Kérdezte a lánytól meddig megy,ő mondta hogy a következő megállónál leszáll,erre a sofőr mondta neki,akkor már nincs ideje elcsábítani.Aztán megkérdezte a lányt,nem e megy vele még egy kört,a lány mondta hogy nem,erre a sofőr azt mondta neki hogy pedig dughatnának egyet.A lány mondta,akkor biztos nem és írta hogy ezután remegve szállt le a buszról.De ha már leszólította a lányt,miért nem kért inkább tőle valami elérhetőséget?Mit várt ettől a dughatnánk egyettől?Egyébként a sofőr tagadta hogy ezt mondta volna a lánynak,be volt kamerázva a busz,de csak kép készült, hangfelvétel nem.Úgy tudom a sofőrnek nem is lett semmi baja ebből,ha jól tudom csak figyelmeztették.

2020. okt. 22. 13:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
91%
Uristen, nalam is probalkozott egy ilyen taho. Tavaly nyaron a villamoson hazafele elkezdett egy srac beszelgetni velem. Mondom milyen kedves, legalabb jol telik az ut, ugyis ugyanaddig a megalloig megyunk! Aztan bokolt nekem, tok udvarias volt meg minden, kert tolem egy randit. Kedvesen visszautasitottam, elmondtam, hogy komoly kapcsolatban vagyok, ne haragudjon, de sok sikert a tovabbiakban. Erre atkapcsolt akaratosba es addig ameg le nem szallt azzal cseszegetett, hogy legalabb jarjunk mar ossze dugni, ugysem tudja meg a baratom. Egyszeruen nem allt le, nem is mertem leszallni ott, ahol kellett volna, inkabb tettem egy oras keruloutat, annyira megijedtem tole.
2020. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!