Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 évesen visszatérjek oda...

40 évesen visszatérjek oda ahonnan elindultam?Visszaköltözzek a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Amikor több mint 10 éve elköltöztem otthonról,azt hittem majd itt Pesten találok munkát,barátokat,barátnőt,eléldegélek egy albérletben,majd később veszek egy lakást.Az összes közül csak a munka és az albérlet jött össze.Barátokat nem találtam,barátnőm sem lett,lakást nem tudok venni.Úgy érzem,most jött el az ideje hogy visszaköltözzek oda ahonnan elindultam.Mivel se rokonaim,se barátaim,se barátnőm nincsenek itt Pesten,nem fogok hiányozni senkinek ha elmegyek és nekem se fog hiányozni senki.Megvárom amíg vége a járványnak és hazaköltözöm a szüleimhez.És többet már nem költözök el onnan.Szerintetek is jó döntést hoztam?

2020. dec. 12. 00:53
A kérdező szavazást indított:
Az ember ne költözzön el a szüleitől ha nem muszáj.
Az embernek felnőtt korában el kell költöznie otthonról
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Huha.. nem irigyellek.. nem lehet könnyű neked... én mégis azt mondom bármennyire nehéz... ne költözz vissza..
2020. dec. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azt végülis nem mondom hogy megbántam hogy elköltöztem otthonról,mert legalább tapasztalatokat szereztem.De elég volt már a költözésekből,az emberekből,elég volt a mókuskerékből.
2020. dec. 12. 00:58
 3/26 anonim ***** válasza:
30%
Ezt mind értem, de akkor is max albérletbe menj.. :)
2020. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Otthon mennyivel lesz jobb? Mamahoteles luzernek fognak gondolni a nők, és még annyi esélyed sem lesz, mint eddig.


40 év egy pasinal nem a világ vége, meg egy tok új élet kezdete. Én tuti nem mennek haza.

2020. dec. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Igaza van 4-esnek
2020. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a legjobb megoldás valószínű az lenne, ha visszaköltöznél a szülővárosodba, de nem a szülői házba. Így mégis meglenne a kötődés de nem kellene újra összeszoknotok, felnőttként alkalmazkodnod a szüleidhez.


De amúgy a szomszédom is nagyon rosszul érezte magát Pesten és 5 év után hazaköltözött és sokkal jobban érezi magát vidéken. Én az mondom amúgy, hogy az élet rövid, tedd azt, ami jól esik neked.

2020. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2020. dec. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#4 nekem azt kell tennem amit jónak látok,nem szabad azzal foglalkoznom hogy mit fognak gondolni rólam a nők.Albérletben lakok,akkor sem tapadnak rám.
2020. dec. 12. 01:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj. Te életed, te döntésed.
2020. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
10 év alatt mit csináltal? Hogyhogy nem lett meg egy haverod se?
2020. dec. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!